CAPO VILNIUS

April 8, 2016

 

Sveiki, 🍕 gerbėjai,
šįkart #PietųPertrauka Senamiestyje ir dar gana naujoje vietoje – CAPO Vilnius (L. Stuokos Gucevičiaus g.)

Pirmą kartą čia pietavau prieš daugiau nei tris savaites (dar šio puslapio nebuvau sukūrusi) ir užsisakiau dienos picą (kaina 4,5 EUR), kuri buvo tikrai skani ir labai didelė. Kartu pietavusi kolegė pasielgė protingiau ir paprašė dalį picos supakuoti išsinešimui (+ simbolinis mokestis už dėžutę).

 

Kokius dienos pietus valgiau antrą kartą lankydamasi šioje vietoje, galite matyti nuotraukose. Pietavome keturiese, čia ne man vienai tiek lėkščių 😊
Kreminė pievagrybių suma (1,5 EUR) ir jautienos čili troškinys su ryžiais (4 EUR). Kolegos valgė ir dienos desertą – Crème brûlée (1,5 EUR).

 

🎈Ar skanu? Taip, man abu kartus pietūs labai patiko. Kartu pietavusiems antrą kartą jautienos troškinys pasirodė truputį per aštrus, bet čia tikriausiai skrandžio jautrumo čili patiekalams klausimas. Stalo vanduo padavėjų atnešamas be atskiro užsakymo ir be atskiro apmokėjimo.

 

🎈Ar greitai? Kadangi abu kartus aš asmeniškai niekur neskubėjau, į laikrodį labai įdėmiai nežiūrėjau. Bet manau, jog čia geriau ateiti pasimėgauti dienos pietumis per tam pilnai skirtą laiką (45 min – 1 valanda), nes ir aplinka, ir maistas tikrai žavi.

 

🎈Kas įdomu? Anksčiau čia ilgą laiką veikė labai jauki Tappo D'oro vyninė ir nors nieko menančio jos egzistavimą nėra, bet nauja vieta vis tiek savotiškai užburia. Taip pat šaunus dalykas, kad picų kepėjai – italai, kurių darbą gali stebėti atvirai įrengtoje virtuvės zonoje.

 

Atsiskaitymas galimas tiek kortele, tiek grynais.

 

Išbandėte šią vietą ir jūs? Pasidalinkite nuomone!

 

Daugiau nuotraukų iš #PietųPertrauka rasi Facebook paskyroje.


Roberta, 🍴

 

 

Share on Facebook
Please reload