Pas Tą

April 12, 2016

 

Laba diena! ☀
Vieną pavasario dieną Pietų Pertrauka sveikinasi iš studentų pamėgtos – Restoranas-picerija Pas Tą (Saulėtekio al.). Papietauti atvažiavau kartu su draugu kompiuteriu, tad džiaugiausi greitu internetu pabaigti reikiamus darbus.

Dienos pietų variantai pirmadieniais šioje kavinėje paskelbiami visai savaitei į priekį, tad tas visai patogu. Aš iš anksto nieko nesekiau, tad valgiau, kas jau buvo numatyta: makaronų sriubą su vištiena ir dienos picą su kumpiu ir pievagrybiais. Visas šis komplektas kainavo 3,9 EUR. Stalo vanduo su greipfrutu, dėžutė picai - nemokamai.

 

🎈Ar skanu? Nežinau, kaip geriau išsireikšti - tiesiog skaniai paprasta. Kažkaip norėtųsi „ryškesnio“ skonio, tas tikrai įmanoma net ir dienos pietų variantams (žr. kitus mano įrašus). Nuotraukoje matysite, kad pusę picos pasiėmiau išsinešimui, nes pati jau buvau soti, tad likusią nusprendžiau parvežti paragauti savo namų virtuvės šefui. 😊

 

🎈Ar greitai? Gal dėl to, jog atvykau papietauti apie 13.00 val., bet patiekalus atnešė ir bendrai aptarnavo tikrai labai greitai. Kadangi visos picos nesuvalgiau, užtrukau tik 30 min.

 

🎈Kas įdomu? Ateinant, mano dėmesį patraukė įdomus laiptų sprendimas (matysite nuotraukoje), netgi žinau, kam tokį prevencinį variantą dėl slidžių laiptų galėsiu rekomenduoti. ☝


Kaip jau minėjau, dienos pietų pasiūlymai skelbiami pirmadieniais visai savaitei į priekį, tad studentai ir dėstytojai iš anksto gali žinoti, ką kurią dieną valgys.


Aplinkui be visų universitetų valgyklų nelabai kas daugiau ir yra, tad esu girdėjusi, jog savaitgaliais kavinėje sausakimša, ar tiesa?

 

Atsiskaitymas galimas tiek kortele, tiek grynais.

 

Studentai ir dėstytojai, ar mėgstate šią vietą?

 

Daugiau nuotraukų iš #PietųPertrauka rasi Facebook paskyroje.

 

Roberta, 🍴

 

Roberta, 🍴

Share on Facebook
Please reload