Carré

April 14, 2016

 

Sveiki ir skanaus pietaujantiems!
Ar jums teko kada ateiti papietauti truputį susivėlinus ir išgirsti, kad dienos pietų pasiūlymų jau nebėra? Taip man nutiko šįkart, bet nepasimečiau ir pasirinkau kitą #PietųPertrauka vietą iš savo sąrašiuko (dar ilgą turiu..), kurią šiltuoju sezonu pamėgsta labai daug žmonių – Carré (Gedimino pr.), o tiksliau jos terasa.

 

Čia 14.00 val. dienos pietų pasiūlymų dar buvo, tad pasirinkau trintą grybų sriubą (2 EUR) ir vištienos iešmelį su ryžiais ir daržovėmis (4 EUR) bei po visko su kolege išgerėme Latte (2 EUR). Kaip viskas atrodo galite matyti nuotraukose.

 

🎈Ar skanu? Esu čia ne kartą pietavusi ir dar nebuvo taip, kad nusivilčiau. Dienos pietų meniu labai įvairus, berods kiekvieną kartą yra kas nors vegetariško. Skanūs ir kokybiški patiekalai.

 

🎈Ar greita? Kadangi ši vieta tikrai populiari, yra tekę ir ilgiau palaukti padavėjos ar maisto, bet manau, jog standartinio pietų pertraukos laiko (45 min – 1 valanda) tikrai pakaks. Nepasikuklinkite ir patys pasikviesti padavėją, jeigu tikrai skubate.

 

🎈Kas įdomu? Didelė terasa, daug staliukų ir jaukios kėdės sūpuoklės (bent jau buvo praėjusį sezoną), didelis šurmulys aplink dėl žmonių gausybės, taip galima būtų apibūdinti šią vietą.
Na, ir, žinoma, dideli firminiai Carre kokteiliai, su kuriais per paskutinius skambučius skuba asmenukes darytis visi abiturientai (ir ne tik jie..) Bet čia gal tas nėra labai aktualu dienos pietų metu.

 

Atsiskaitymas galimas tiek kortele, tiek grynais. Ar pietavote šioje vietoje?

 

Daugiau nuotraukų iš #PietųPertrauka rasi Facebook paskyroje.

 

Roberta, 🍴

Share on Facebook
Please reload