PANK'olis

April 18, 2016

 

 

Sveiki!
Smagu pietų metu susitikti su seniai matytais draugais, tiesa? Tą aš šįkart ir padariau – susitikau su savo miela drauge ir nukeliavome papietauti į Žirmūnuose įsikūrusį 
PANK'olis restoraną (Verkių g.).

#PietųPertrauka mums buvo 13.00 val., laisvų staliukų buvo nemažai, tad išsirinkome ir nuėjome rinktis maisto. Tikriausiai keistai skamba žodis nuėjome, o ne pas mus atėjo padavėja, bet taip – šioje vietoje principas yra ir toks ir toks, t.y. viename šone savitarnos zonoje stovi du indai dienos sriubos, duona ir pjaustymo įrankiai jai, kavos ir desertų pusė ir čia pats renkiesi, pats piliesi ir pats, žinoma, po to valgai. 😊
Dienos antrieji patiekalai yra surašyti ant didelės lentos ir susipažinus su pasirinkimu, padavėja prieina paklausti, ką užsisakysime.

Savitarnos zonoje aš įsipilu kreminės baravykų sriubos ir atsipjaunu kelias šviežios duonos riekeles su sviestu (2,2 EUR), draugė sportuoja, tad renkasi tik antrąjį patiekalą – vištienos filė su kuskusu ir lapinėmis daržovėmis (4,8 EUR). Vištienai prioritetą teikiu ir aš.
 

 

🎈Ar skanu? Taip, skanu ir sriuba + antras patiekalas, bet kad būtų toks super įsimenamas skonis, pasakyti negaliu.
 

🎈Ar greitai? Savitarnos zonoje tai viskas priklauso nuo mūsų pačių tempo, man įsipilti sriubos neužtruko nei minutės (tikriausiai taip pavyksta visiems pietaujantiems😊). Padavėjos užsisakyti antrajam patiekalui sulaukėme taip pat gana greitai, o maistas atkeliavo dar už ~10 min. Po sriubos mano skrandis labai normaliai laukė vištienos, o va alkanai draugei tos 10 min. pasirodė labai ilgos..
 

🎈Kas įdomu? Maisto užsisakymo principas (savitarna ir padavėjos) yra įdomus. Patiekalai įdomūs ir lėkštės man vėlgi labai gražios.

Vis dėlto turiu pripažinti, kad tai gana brangūs dienos pietūs – 7 EUR kainavo aukščiau aprašytas pasirinkimas, nors antrųjų patiekalų buvo ir dar brangesnių. Kažką panašaus ar truputį daugiau už dienos pietus teko mokėti keliuose viešbučių restoranuose, bet jie a) Senamiestyje ar Centre b) turi garsius šefus c) jie viešbučiai..

Atsiskaitymas galimas tiek kortele, tiek grynais.
 

Išbandyta, aprašyta. Kur Žirmūnuose pietaujate jūs?

Roberta, 🍴

 

Share on Facebook
Please reload