Zoo Café

April 21, 2016

 

Sveiki!
Ar skaitėte ankstesnį mano įrašą apie apsilankymą Cat Cafe Vilnius Kačių Kavinė, kur uždaviau klausimą „O ar šunų/paukštelių/kitų gyvūnėlių kavinė įmanoma?“ Turiu jums atsakymą ir dar nuotraukas – įrodymą, jog TAIP‼

 

Nors tikrą zoologijos sodą aš lankiau gana senokai, bet štai praėjusią savaitę viešėdama Budapešte apsilankiau unikalioje kavinėje – Zoo Café.
Šioje kavinėje buvau pirmoji to ryto lankytoja, nes tik tada turėjau laisvo laiko ją surasti ir joje pabuvoti, tad rytą tradiciškai pradėjau su Latte kava (3 EUR) bei netradiciškai su ~20 rūšių gyvūnėlių, kurių dalį galite matyti nuotraukose.

 

Atsakyti į klausimus „Ar skanu?“ ir „Ar greita?“ labai tiksliai negaliu, nes nepietavau, o tik mėgavausi gardžia kava, kurią kaip vienintelei lankytojai tuo metu atnešė labai greitai. Bet atsakyti į klausimą „Kas įdomu?“ tikrai galiu. 

 

Kaip ir minėjau, kavinėje gyvena ~20 rūšių gyvūnėlių, iš kurių laisvai po kavinę darbo metu lakstyti gali tik katės (vėl tos mylimos mano..), vėliau jos visos pernakvoti turi atskiroje joms skirtoje patalpoje. Dalinai laisvai judėti ne tik savo narvuose gali ir kiti gyvūnai, pvz. padavėja mielai atneš tau palaikyti ežiuką, triušiuką, chameleoną, vėžliuką ir kt. nedidelius gyvūnėlius.

 

Man padavėja bandė perduoti mažą chameleoną (matysite nuotraukoje), bet niekaip neišdrįsau jo nei paglostyti, nei paimti į rankas. Kažkaip man nebuvo miela.. 😞


Taip pat kavinėje yra kategorija gyvūnų, kuriuos stebėti galima tik pro stiklą ir tas visiškai normalu, nes abejoju, ar kas nors norėtų juos glostyti išvis.

Po apsilankymo šioje kavinėje savo asmeninėje Facebook paskyroje parašiau, jog tai puiki verslo idėja Lietuvoje. Na, jeigu ne kažkur Vilniaus centre, tai tikrai zoologijos soduose. Gal greitai ir išgirsime, kad tokia vieta kuriasi Lietuvoje?

 

p.s. deja, bet gyvūnų kvapas kavinėje tikrai jautėsi.. nors už unikalumą skirčiau daug balų!

 

Daugiau nuotraukų iš #PietųPertrauka rasi Facebook paskyroje.

 

Roberta, 🍴

Share on Facebook
Please reload