Panama Food Garden

April 25, 2016

 

Smagu kreiptis į vis minutėmis augančią mūsų visų bendruomenę, smagu atsakyti į vis daugėjančius komentarus ar tiesiog matyti, kad skaitai ir daliniesi su kitais, ačiū, mielas skaitytojau! ☀

 

O dabar laikas tradiciškai papasakoti, kur šįkart nukeliavau papietauti kartu su trimis savo kolegomis. O tai smagi, tarp medžių pasislėpusi #PietųPertrauka vieta Žvėryne – Panama Food Garden, kurios kieme stovi labai neįprastas statinys. 

 

Atėjome pietauti truputį prieš 12.00 val., tad dar radome laisvą staliuką keturiems (išeinant matėme, kad buvo laukiančių). Žinoma, kada ši vieta jau pilnai realizuos visus staliukus lauke ir savo neįprastame statinyje, tuomet neabejoju, jog dar daugiau žmonių pasirinks čia papietauti. Juk vasarą smagu sėdėti lauke!

 

Ant stalo jau stovėjo paruoštas nemokamas stalo vanduo, o pietus jau rinkomės įvairiai: kas tik sriubą, kas antrąjį patiekalą, o kas viską norėjo išbandyti. Aš buvau prie pastarųjų, tad valgiau trintą špinatų ir grybų sriubą (prie kurios buvo pateikta nerealaus skonio duonelė) bei tagliatelle makaronus su vištiena, pomidoriukais kario padaže (visas komplektas kainavo 5,5 EUR, atskirai atitinkamai 1,5 EUR ir 4 EUR). Po pietų dar pasimėgavau Capuccino kava (2,5 EUR), kuri puikiai nuteikė pratęsti darbingą dieną.

 

Pateikiu jungtinius mano bei kolegų atsakymus į tradicinius klausimus:


🚩Ar skanu? Dėl sriubos mano ir kolegų nuomonė išsiskyrė - man joje trūko ryškesnio skonio, o kolegos ją gyrė (nors gal labiau duonelę gyrė). Antrasis patiekalas patiko visiems, tad čia jau sutarėm ir pasidžiaugėm pietų pasirinkimu.

 

🚩Ar greita? Nors pietaujančių buvo nemažai, bet aptarnaujantis personalas (tarp kitko labai gražiai ir spalvotai apsirengęs) dirbo pakankamai greitai. Papietavome ir kavą išgėriau per ~45 min.

 

🚩Kas įdomu? Tikiu, kad suintrigavau, parašiusi apie neįprastą statinį, tad laikas papasakoti plačiau – tai yra šiltnamis, kuris stovi šios vietos kieme. Apskritai kiemas ir terasa jame yra labai jaukūs, pakabintos lemputės, yra lesyklėlė ir daug visokių jaukių mielų daiktų pridėta. Šiltnamyje taip pat yra sėdimų vietų, netgi mačiau kavinės Facebook paskyroje, kaip jaukiai ten minimos įvairios šventės. Na, sprendimas gana neįprastas ir tikrai vertas apsilankymo.


Vidaus interjeras taip pat malonus akiai, puikiai padirbėta.

 

Atsiskaitymas galimas tiek kortele, tiek grynais. Atsiskaitant, palikome 1 EUR arbatpinigių.

 

Būtinai čia ateisiu bent jau atsigerti kavos, kada jau bus galima sėdėti terasoje.. Man ši vieta mistiška! Ar pietavai čia?

 

Daugiau nuotraukų iš #PietųPertrauka rasi Facebook paskyroje.

 

Roberta, 🍴

 

Roberta

Share on Facebook
Please reload