SUBMARINE

April 27, 2016

 

Labas ir skanaus, mielas skaitytojau! ☀
Tikriausiai pastebėjai, kad visos mano aprašytos maitinimo vietos nėra tinklinės kavinės/restoranai? Tai nebuvo specialus sprendimas, tiesiog vis įvairios aplinkybės lėmė, kad tinklines kavines aplenkdavau.

 

Taip buvo iki dabar, nes šiandien #PietųPertrauka metu aplankiau pirmąją tinklinę kavinę - piceriją SUBMARINE (jų yra nemažai, bet aš lankiausi Gynėjų g., šalia Seimo) ir turiu nemažai įvairių įspūdžių iš jos. Pradedam!

 

Atėjau pietauti viena apie 13.40 val., tad tik įėjus, paklausiau padavėjos, ar dar yra dienos pietų variantų (jeigu nebūtų buvę, būčiau ėjusi kitur). Buvo visi! Aš pasirinkau bulvienės su mėsos kukuliais bei jautienos troškinio komplektą (5,2 EUR) bei paprašiau atnešti stalo vandens su citrina (0 EUR), kurį padavėja pamiršo ir priminus nuoširdžiai atsakė: "Oi, pamiršau, atsiprašau". Bet tą tikrai pavargusiu nuoširdžiu balsu pasakė, tad jokių čia pykčių negali būti. 😊

 

🚩 Ar skanu? Jautienos troškinys buvo pateiktas su bulvių koše, ko po bulvienės sriubos jau atrodė per daug (bet nežinojau to, kada užsisakiau šį variantą). Kaip ir skaniai viską suvalgiau, bet išėjus ir pradėjus kalbėti su drauge telefonu, jau nebeatsiminiau, ką tiksliai valgiau.. Keistas jausmas.

 

🚩 Ar greita? Tokiu mano pietų metu žmonių tikrai nebuvo daug, tad padavėjos dirbo greitai ir mano pietūs truko iki 30 min.

 

🚩 Kas įdomu? Kadangi atsisėdau netoli baro, galėjau girdėti kiekvieną padavėjų pokalbių žodį apie sumaišytus užsakymus, arbatpinigius ar kt. temas, į kurias jau stengiausi nesigilinti. Čia gal ir nėra pats įdomiausias dalykas, bet kadangi apie šią maitinimo vietą esu girdėjusi gandų dėl pasiklausymo įrangų ar net klientų - spec. agentų (čia dėl šalia esančios įstaigos narių, kurie ateina čia pavalgyti), toks garsus aptarnaujančio personalo pokalbis sukėlė šypseną - kiek jos irgi daug gali išgirsti! ✌ 😊

 

Atsiskaitymas galimas tiek grynais, tiek kortele. Arbatpinigiai - 0,4 EUR.

 

Ar mėgstate valgyti tinklinėse kavinėse?

 

Daugiau nuotraukų iš #PietųPertrauka rasi Facebook paskyroje.

 

Roberta, 🍴

 

Roberta

Share on Facebook
Please reload