Veranda

April 29, 2016

 

Labas, pietaujantis skaitytojau,
kada oras mūsų nelepina, tuomet lieka tik džiaugsmas - noras aplakstyti dar neaplankytas pietų pertraukos vietas! Tą šįkart ir darau, pirmą kartą atvykau #PietųPertrauka metu į Žvėryne esančią - Svetainė-baras Veranda. Nuo Žvėryno šią savaitę pradėjau, čia ir baigsiu (gal jau kokia tradicija gimsta?) 

Kada čia buvau, dar neveikė lauko terasa, tad pietavau viduje (turėsiu atvykti dar kartą į terasą tikrai). Įėjus, akis iškart patraukia įvairūs kontaktai ant sienos "ŽVĖRYNO RESPUBLIKA - informacija apie Žvėryne įsikūrusias įmones". Ar mes turime dar vieną Res publiką Vilniuje? 😊

 

Pietavau viena, išsirinkau dienos pietus, kurie su kreida buvo užrašyti ant juodos kavinės sienos: rūgštynių sriuba (1,7 EUR) ir varškėčiai su vyšnių užpilu (3,4 EUR), stalo vanduo su spanguolėmis (0 EUR) ir dėžutė dar vienai varškėčių porcijai išsinešti (0 EUR).

 

🚩 Ar skanu? Varškėčiai puikūs, priminė man nerealius pusryčius pas močiutę kaime (gerąja prasme). O va sriubytė buvo šaltoka ir be įsimenamo skonio.. Bet stalo vanduo su spanguolėmis tikrai sukėlė šypseną, gražiai tos uogytės atrodo juk. 

 

🚩 Ar greita? Gal dėl lietingo tos dienos oro (mano įrašai netiesioginiai, primenu), o gal dėl mano pietų laiko (13.30 val.) žmonių daug nebuvo, tad ir aptarnavimas buvo labai greitas. Man labai patiko, kad padavėja į mano "Ačiū", vis atsakydavo "Nėra už ką". 😊

 

 

 

🚩 Kas įdomu? Ši vieta yra ne tik kavinė, bet ir parduotuvėlė, kurioje galima įsigyti įvairaus vyno bei užkandžių.
Jeigu dirbate Žvėryne, drąsiai galite palikti savo vizitinę kortelę ar pasiimti kitų medžiagą susipažinimui - smagi ir nemokama galimybė pasireklamuoti!

 

Atsiskaitymas galimas tiek grynais, tiek kortele. Palikau 0,5 EUR arbatpinigių.

 

Ar jums patinka ši vieta?

 

Daugiau nuotraukų iš #PietųPertrauka rasi Facebook paskyroje.

 

Roberta, 

Share on Facebook
Please reload