Sushi Express

May 4, 2016

 

Labas!
Kadangi orai už lango mūsų stipriai nelepina, dalinuosi praėjusios savaitės saulėtos dienos #PietųPertrauka akimirkomis - kartu su kolegomis užsisakėme sushi ir koldūnų išsinešimui iš
Sushi Express (Konstitucijos pr.). Gera prisiminti ne tik smagų trumpą pabėgimą nuo darbų, bet ir malonius ☀ spindulius!

 

Pietavome Swedbank Lietuvoje terasoje keturiese, aš asmeniškai pasirinkau R2 rinkinį (California 4 vnt. ir Philadelphia 4 vnt.), kiti kolegos kitus rinkinius ir vienas kolega koldūnų. Kainos sushi rinkinių įvairios, vyrauja apie 5 - 6,5 EUR, renkantis vienos rūšies 8 sushi gabalėlius galite mokėti ir pigiau - kainos prasideda nuo 2,19 EUR. Dar smagiau, kad mūsų šauni darbovietė mus šiais pietumis pavaišino, ar tave taip irgi palepina? 😍

 

🚩 Ar skanu? Man asmeniškai labai patinka sushi (mėgstu juos gaminti namuose) ir šioje maitinimo vietoje sushi tikrai niekada nenuvylė. Gaila, kad kolega džiaugtis koldūnais taip kaip mes džiaugiamės sushių pasirinkimu negalėjo, bet tai vis tiek nenuliūdino mūsų tokią gražią saulėtą dieną.

 

 

🚩 Ar greita? Jau žinojome, kad per pietus atėjus į restoraną gali tikrai tekti palaukti, tad tą išsprendėme paprastai - prieš išvykstant iš ofiso, užsisakėme maistą telefonu. Tada viskas vyko greitai: pasiėmėme užsakymą ir nukeliavome į Swedbank terasą, kur gana greitai radome ir laisvų vietų atsisėsti.

 

🚩 Kas įdomu? Pietavimas gryname ore juk taip malonu! O dar kada šviečia saulė, tiesiai matai nuostabiai pražydusias sakuras, aplinkui žmonių šurmulys ir dar smagiai neformaliai bendrauji su kolegomis. Nors iš pradžių baiminausi dėl savo produktyvumo po tokių pietų, bet įvyko atvirkščiai – padariau daugiau negu tikėjausi, tad tai buvo tik į naudą!

 

Ar mėgsti pietauti lauke?

 

Daugiau nuotraukų iš #PietųPertrauka rasi Facebook paskyroje.

 

Roberta, 🍴

 

p.s. juk ir man reikėjo įsiamžinti prie sakurų, kaip aš kitaip

Share on Facebook
Please reload