Perfect

May 6, 2016

 

Labas, penktadieni!
Taip greitai bėga laikas, kad tik šio puslapio įrašai man primena, jog baigėsi dar viena mūsų bendravimo savaitė. O bendraujame mes jau visą mėnesį (ant torto jau vieną žvakutę degti galėtume 🎂 ).

 

Savaitės pabaigai #PietųPertrauka įrašas iš viešbutyje Europa City Vilnius įsikūrusio restorano Restoranas "Perfect" (Jasinskio g.), kur atvykau viena papietauti apie 12.40 val.


Pasirinkau dienos pietų variantą: raugintų kopūstų sriuba (1,20 EUR), "Kijevo" kotletas su keptomis bulvėmis ir salierų-obuolių salotomis (4,50 EUR) bei stalo vandens taurė su citrina (0,30 EUR).

 

📍 Ar skanu? Raugintų kopūstų sriuba buvo skani, bet juk tokios sriubos nei labai sugadinsi, nei labai kažką kitaip prigaminsi. Tiesiog įprasta raugintų kopūstų sriuba.


Nors jų FB puslapyje mačiau, kas siūloma dienos pietums, bet neužfiksavau, kad prie Kijevo kotleto bus salotos su salieru ir obuoliais.. aš taip nemėgstu salotose obuolių, kad tikrai neapsidžiaugiau. Suvalgiau kijevą su bulvytėmis, o salotas bei greipfruto dekoraciją (ar būtina tokias pjaustyti?) palikau lėkštėje.

 

📍 Ar greita? Nors restorane buvo tiek viešbučio svečių, tiek tokių lankytojų iš kitur kaip aš, bet maistas buvo pateikiamas labai greitai.

 

📍 Kas įdomu? Mane labai stipriai nuliūdino, kad šiame restorane ant stalų padėti popieriniai vienos alaus kompanijos padėkliukai, o ne staltiesės ar kas nors labiau estetiško. Tikrai labai nuliūdino 😭, tad į tai turiu atkreipti dėmesį, kad Perfect ir būtų perfect.
O kas dar apie įdomybes, tai įdomi yra šios vietos terasa, kurioje - du staliukai viduryje automobilių statymo aikštelės.

 

Atsiskaitymas galimas tiek grynais, tiek kortele. Palikau 0,5 EUR arbatpinigių.

 

Ar pietavai šio ar kito viešbučio restorane? 😊

 

Daugiau nuotraukų iš #PietųPertrauka rasi Facebook paskyroje.

 

Roberta, 🍴

 

p.s. gražaus ☀ savaitgalio!

Share on Facebook
Please reload