Blogui mėnuo!

May 8, 2016

 

Labas, mielas skaitytojau! 🌻🌻🌻
Šiandien galiu ant torto degti pirmojo mėnesio žvakutę 🎂 ir džiaugtis, kad prieš mėnesį pradėjusi rašyti savo dienos pietų įspūdžius iš skirtingų maitinimo vietų (primenu, kad taikau sau auksinę taisyklę – stengiuosi kasdien pietauti skirtingoje vietoje), sulaukiau tiek daug sekėjų, žinučių, kvietimų kartu papietauti, idėjų bei pasiūlymų dėl puslapio augimo. AČIŪ!

 

Jausdama atsakomybę dėl to, ką pradėjau, noriu pasidžiaugti ir pranešti apie kelia...s naujienas:


🎈 Jeigu jau mūsų bendruomenė auga, tai aukime ryškiai ir atpažįstamai - #PietųPertrauka idėja dabar bus pristatoma spalvingu logotipu ir kita vizualika*! Ar patinka? 😊

 

🎈 Nors ir stengiuosi kasdien laikytis savo auksinės taisyklės, dėl darbų ne visada tą suspėju padaryti, tad dabar mano įrašų laukite vakarais kelis kartus per savaitę. Tikiu, kad ir tau, mielas skaitytojau, bus patogiau po visų darbų vakare paskaitinėti įspūdžius iš kavinių, restoranų bei ryte nuspręsti, kur šią dieną pietausi.

 

🎈 Apie kitas idėjas ir jų įgyvendinimą taip pat pranešiu artimiausiu metu, nes motyvacijos ir noro stiprinti mūsų bendruomenę tikrai netrūksta. Jeigu ir tau toks noras bus, pranešk man el. paštu pietauju@gmail.com

 

Tad stiprinkim bendruomenę kartu! Skanių pietų!

 

Roberta, 🍴

 

* labai labai ačiū Karolis

 

 

Share on Facebook
Please reload