Juoda raudona

May 9, 2016

 

Labas 🌻,
šįkart pasidalinsiu įspūdžiais iš #PietųPertrauka vietos -
Juoda raudona baro (Senamiestis, prie Operos ir baleto teatro), į kurį atvažiavau oranžiniu dviračiu (kaip smagu lenkti Gedimino pr. važiuojančių automobilių srautą!) ir susitikau su savo bendravardžiu draugu Robertu.

 

12.30 val. pietaujančių čia nesutikome labai daug, pasirinkome staliuką terasoje (vėliau prasidėjo lietus ir persikraustėm į vidų) ir išsirinkome iš dienos pietų pasiūlymų: žaliųjų žirnelių sri...ubą (1,2 EUR, nors jeigu tik sriubą perki, tai ji tuomet 2,2 EUR kainuoja), bulvinių blynų su mėsa ir grietine (2,5 EUR) bei su akcija giros (0,6 EUR). Akciją girai pabrėžė padavėja, kuri po to pati ir pamiršo mums ją atnešti..

 

🎈 Ar skanu? Žirnelių sriuba mums abiem labai patiko, o ir prie jos pateikta įvairi duonelė buvo labai gardi. Deja, bet to paties apie blynus negaliu pasakyti, nes man jie buvo perkepti ir todėl net nesinorėjo šios porcijos pabaigti.

 

🎈 Ar greita? Taip, papietavome per 30 min. ir dar 20 min. tiesiog sėdėjome ir kalbėjomės, nes už lango pliaupė lietus.

 

 

🎈 Kas įdomu? Įdomybes šįkart galėčiau pavadinti liūdesiu. Kaip jau rašiau, į šią vietą atvažiavau dviračiu, tad natūralu, jog atvykusi norėjau nusiplauti rankas (ir taip prieš valgį tą daryti būtina). Pirmasis liūdesys toks, kad nuėjus į moterų tualetą, nebuvo muilo! Aš, žinoma, nepasikuklinau užeiti į vyrų tualetą nusiplauti rankų, bet tokį minusą ši vieta tikrai turėtų išspręsti ir kontroliuoti.

Antrasis liūdesėlis – gira, apie kurią reikėjo dar kartą priminti padavėjai ir kuri galiausiai tikrai nesužavėjo.
Bet kalbant apie pozityvesnius dalykus, tai čia vyksta smagios protų kovos (man teko vieną kartą dalyvauti, bet tikrai patiko)!

 

Atsiskaitymas galimas tiek grynais, tiek kortele. Ačiū, Robertai, už skanius pietus! Arbatpinigių palikome 0,7 EUR.

 

Ar pietavai čia❓

 

Daugiau nuotraukų iš #PietųPertrauka rasi Facebook paskyroje.

 

Roberta, 🍴

 

Roberta

Share on Facebook
Please reload