Radharane

May 11, 2016

 

Labas labas labas,
šios savaitės #PietųPertrauka įrašus tęsiu iš pirmojo apsilankymo vegetarų (tinka ir veganams) restorane
Radharanė, kuriame lankiausi dvi dienas iš eilės. Viena kartą kartu su kolege atvykome papietauti ~13.40 val. ir kadangi susivėlinome išeiti pietauti, tai dienos pietų komplekto jau nebegavome ir turėjome užsisakyti iš bendrai taikomo dienos pietų meniu (jis brangesnis, užsisakant sriubą + karštą patiekalą).

 

Ką jau padarysi, kitur spėjome, kad bus tas pats. Aš pasirinkau guliašą - troškintus sojos gabaliukus su paprika ir morkomis pomidorų padaže, basmati ryžiais ir salotomis (3,9 EUR maža porcija, 4,3 EUR didelė porcija), o kolegė ragavo Dalas - indišką žirnių sriubą (1,6 EUR) ir bengališką troškinį - Panyro sūrį, žiedinius kopūstus, cukiniją, morkas, grietinėlę, basmati ryžius ir salotas (4,1 EUR maža porcija, 4,9 EUR didelė porcija). Stalo vandens su citrina 0,5 litro - 0,6 EUR.

 

Antrą dieną iš eilės kirbėjo noras vėl čia ateiti ir išbandyti jau tikrai siūlomą dienos pietų pasiūlymą, tad atvykau viena papietauti ~12.30 val. ir man pavyko: pietums pasirinkau kolegės ragautą Dalas sriubą ir Panyro sūrio kepsnį su bulvėmis ir ridikėliais (komplekto kaina 4,9 EUR, kas tikrai pigiau negu pirmąją dieną valgėme) bei stalo vandens 0,25 l - 0,3 EUR.

 

 

 

🎈 Ar skanu? Kolegei ir man (nors skirtingą dieną), bet sriuba labai patiko, o dėl karštojo patiekalo - bengališko troškinio, kolegės nuomone, ne viskas derėjo tarpusavyje, tad ir skonis nebuvo pats geriausias.
Man troškinys labai labai patiko, sojos gabaliukai puikiai atstojo mėsą ir po pietų jaučiausi labai gerai ir lengvai.
Antrųjų pietų metu taip pat labai džiaugiausi Panyro sūrio kepsniu, o jau padažas prie jo.. - dieviška! 👏

 

🎈 Ar greita? Pirmąjį kartą patiekalus atnešė ir šnekučiuodamos papietavome per 45 min., o antrąją dieną aš jau ilgėliau palaukiau maisto, nes restorane tradiciniu pietų pertraukos metu buvo lankytojų bumbas.

 

🎈 Kas įdomu? Man labai patiko jų užrašas dėl Wifi (žiūrėkite nuotraukoje), juk tiesa, taip? 😊 Taip pat labai įdomus ir "žaliasis kilimas" po stiklu. Nors kavinė yra įrengta pusrūsyje, bet joje tikrai labai jauku, o maistas lengvas ir labai skanus!

 

Atsiskaitymas galimas tiek kortele, tiek grynais. Palikome 0,8 EUR arbatpinigių pirmąją dieną ir 0,4 EUR antrąją dieną aš viena.

 

Ar mėgstate valgyti vegetariškus/veganiškus patiekalus?

 

Daugiau nuotraukų iš #PietųPertrauka rasi Facebook paskyroje.

 

Roberta, 🍴

 

Roberta

Share on Facebook
Please reload