Green Hall

May 13, 2016

 

Labas, mielas skaitytojau,
jau ne kartą minėjau, kad labai smagu pietų pertraukos metu susitikti su seniai matytais draugais, tad šįkart pietavau su savo miela drauge Simute ir jos mažyle 👼.

 

12.30 val. #PietųPertrauka metu atvykome į Green Hall Restoraną (šalia Neries, Barclays pastate), kur iš meniu pasirinkome tik antruosius patiekalus (nelabai tądien norėjosi daugiau). Aš pasirinkau vištieną kiniškai su ryžiais (3,95 EUR), o draugė virtą jautienos liežuvį grietinėlės padaže, kuris buvo pateiktas su kremine morkų piure ir marinuotais burokėliais (4,2 EUR) bei dvi taures stalo vandens su citrina (po 0,3 EUR).

 

🎈 Ar skanu? Vištiena man buvo labai sausa (čia gal toks kinietiškas paruošimo būdas?), tad nebuvau pati laimingiausia, ją suvalgiusi. Nors turiu pripažinti, kad garnyre pateiktos daržovės labai patiko.
Draugei pietauti nelabai leido mažylė, bet man perėmus vežimėlio supavimą, ji skaniai papietavo.

 

🎈 Ar greita? Tai tikrai nebuvo patys greičiausi pietūs, nes aptarnaujantis personalas neskubėjo nei prieiti, nei po to atnešti sąskaitą. Na, pykti labai negalėjome, nes tą laiką išnaudojome pokalbiams, bet bendrai viskas tikrai galėtų vykti greičiau. Draugiškas patarimas 😊

 

🎈 Kas įdomu? Pirmą kartą pietavau su tokia maža drauge ir pagalvojau, ar daug Vilniuje maitinimo vietų, kurios yra draugiškos mamoms ir jų vaikeliams (apie tai galėsime padiskutuoti vėliau).


O kalbant apie Green Hall, tai man visai patiko minkštos kėdės ir visas staliukų išdėstymas. Šiltuoju sezonu veikia ir terasa, reikės kada išbandyti ir papietauti joje.

 

Atsiskaitymas galimas tiek kortele, tiek grynais. Palikome 1 EUR arbatpinigių.

 

Ar pietavai čia? 😊

 

Daugiau nuotraukų iš #PietųPertrauka rasi Facebook paskyroje.

 

Roberta, 🍴

 

p.s. pailsėkim per savaitgalį!

Share on Facebook
Please reload