Pinavija

May 20, 2016

 

Labas, ilgai lauktas penktadieni!
Darbo savaitės pabaigai dalinuosi su Tavimi #PietųPertrauka įrašu iš vienos suaugusiųjų ir vaikų mėgstamos vietos (sekmadienio įrašo rekomenduota) -
Pinavija (Vilniaus g.), kur atvykome su kolege Daina greitiems pietums apie 12.40 val.

 

Mūsų pietūs buvo ne patys sočiausi, bet mus spaudė laikas, tad pasirinkome abi po sultinio indelį (2 EUR) ir po kibiną (kainos nuo 2 EUR prasideda), atitinkamai aš su vištiena ir grybais, o kolegė su daržovėmis.

 

🎈 Ar skanu? Kibinai čia tikrai labai gardūs, nes jau ne pirmą kartą juos čia valgiau. Sultinys tai tiesiog kaip sultinys, prie kibino puikiai tinka. Kadangi Pinavija garsėja savo kepiniais, turėsiu čia sugrįžti pietų pertraukai ir desertui po to tikrai.

 

🎈 Ar greita? Kiek esu čia buvusi, tiek visuomet mačiau eilę klientų, tad reikia nusiteikti palaukti joje, kad galėtum po to mėgautis gardumynais. Mūsų pietūs šiandien su laukimu eilėje ir pavalgymu truko apie 30 min.

 

🎈 Kas įdomu? Ši vieta yra mėgstama vaikų, nes turi labai jaukų kampelį jiems, kuriame mažiausieji gali smagiai praleisti laiką. Arbata, kava pateikiama labai mieluose spalvotuose puodeliuose ir bendrai visas eksterjeras yra labai jaukus ir mielas (kaip iš kokios pasakos). ✨


Kaip ir jau sakiau, įdomu tai, kad čia visuomet yra žmonių, nors kainos nėra pačios mažiausios, tad džiugu, jog Pinavija taip gražiai gyvena!

 

Atsiskaitymas galimas tiek grynais, tiek kortele.

 

Ar smaližiavai šioje vietoje? 😊

 

Daugiau nuotraukų iš #PietųPertrauka rasi Facebook paskyroje.

 

Roberta, 🍴

 

Roberta

Share on Facebook
Please reload