Republic No.4

May 23, 2016

 

Labas!
Šiandieną noriu pasidalinti įrašu iš vienos mane ir mano kolegę labai nuvylusios vietos. 13.45 val. #PietųPertrauka apsilankėme
Republic No.4 (Vilniaus g.), kur dar mūsų džiaugsmui (vėliau ir liūdesiui) buvo likę dienos pietų.

 

Peržiūrėjome ant juodos lentos užrašytus pasirinkimus ir nusprendėme išbandyti viską, t.y. aš ir kolegė – tą pačią dienos sriubą, kuri buvo kreminė špinatų (1,3 EUR), aš antrajam patiekalui picą „Republic“ (3,5 EUR), o kolegė – grill vištieną su troškintomis daržovėmis (4,3 EUR) bei abi po stiklinę stalo vandens su citrina (0 EUR).

 

📍 Ar skanu? Pradėkim nuo sriubos, kurią mano kolegė labai vaizdžiai apibūdino – „kubelio sriuba“. 😂 Ką tai reiškia? Ogi tai, jog labai jautėsi nenatūralumas, o tiesiog daug vegetos.. Aš net pusės nesuvalgiau, tikrai nepatiko. Kolegė toliau smagiai ir antrąjį patiekalą apibūdino: guminė vištiena su beskoniais ryžiais ir iš „maišelio“ troškintomis daržovėmis.
Mano valgyta „Republic“ pica taip pat nesužavėjo, nors kažko blogo kaip ir nebuvo.
Tad pagal skonio vertinimą šie pietūs labai nuliūdino.

 

📍 Ar greita? Taip, gana greitai aptarnavo, bet tas ir turėjo būti greita, nes be mūsų bare buvo ne daugiau kaip 6 kiti klientai.

 

📍 Kas įdomu? Numeris 4. pavadinime yra ne dėl grožio, o dėl to, jog tai ketvirtas baras Lietuvoje: trys iš jų yra Kaune, o štai vienas prieš kelis metus atidarytas Vilniaus širdyje. Kaune taip pat teko pietauti kažkuriame iš Republicų (dar šio puslapio neturėjau), tad, vilniečiai, yra ko pasimokyti iš kolegų ❗
O apie įdomybes ir bent vieną džiaugsmą šiandieną – tai baro vidus tikrai labai smagus ir neformalus, čia savaitgaliais sausakimša.

 

Atsiskaitymas galimas tiek grynais, tiek kortele.

 

Gal tavo pozityvesnė nuomonė? Pasidalink! 

 

Daugiau nuotraukų iš #PietųPertrauka rasi Facebook paskyroje.

 

Roberta, 🍴

 

Roberta

Share on Facebook
Please reload