Restoranas ONORĖ

May 25, 2016

 

Labas!
Savaitės viduryje dalinuosi su tavimi prisiminimais iš Lietuvos pajūrio, kuriame lankiausi savaitgalį, tad gana vėlyvai #PietųPertrauka aš ir draugai rinkomės tiesiog iš įprasto restoranui meniu.

 

Atvykome papietauti penkiese į Ambertono viešbutyje įsikūrusį restoraną – Restoranas ONORĖ (M. Valančiaus g. 1, Palanga), apie kurio desertus draugai jau buvo tiek daug pripasakoję, kad sunkiai išlaukiau visų kitų patiekalų, norėjosi greičiau pamatyti tą stebuklą!


Bet viskas pagal pi...etų taisykles – karštas patiekalas pirmas, tad jį mes visi pasirinkome skirtingai: subtiliai pagaminta oto filė, antienos filė, veršienos skruostas, jautienos antrekotas, skumbrė su įmantriais garnyrais (kainos 13 – 18 EUR už patiekalą) lepino mūsų skrandžius. O vėliau dienos pasaldinimui - Onoré namų desertas, kuris pateikiamas vazonėlyje (pirmą kartą mačiau tokį pateikimą ir pirmą kartą valgiau tokį dievišką desertą!), ir Pasiflorų Parfė su karamelizuotais riešutais, uogomis ir morengais (dieviškas Nr. 2). Desertų kaina po 5 EUR kiekvienas.

 

⭐ Ar skanu? Aš asmeniškai valgiau antienos filė raudono vyno padaže, kuri buvo pateikta su bruknių sirupu, batatų-bulvių piure ir saldžiaisiais svogūnais, ir man patiekalas labai patiko.
Jeigu kažkuriam iš draugų karštasis patiekalas pasirodė truputį sausokas, tai desertai pakerėjo visus ir vien dėl jų atvykčiau čia pusryčiauti, pietauti ir vakarieniauti. 👋

 

⭐ Ar greita? Svečių restorane nebuvo daug, tad visus patiekalus atnešė pakankamai greitai ir svarbiausia, kad vienu metu (juk taip ir turi būti!). Kadangi neskubėjome, laiko labai nesekiau, bet tikiu, jog viskas priklauso nuo pietaujančių skaičiaus, tad įsivertinkite tai.

 

⭐Kas įdomu? Draugai iš Palangos džiaugėsi, kad pagaliau čia atidarytas toks restoranas, kuriame meniu keičiamas pagal metų laikus (dabar vis dar pavasario) ir kuriame viskas suderinta iki smulkmenų. Aš taip pat apsidžiaugiau, išbandžiusi kažką naujo ir ne Basanavičiaus gatvėje. ☺

Atsiskaitymas galimas tiek grynais, tiek kortele. Sumokėjome ~100 EUR, palikome 10 EUR arbatpinigių.

 

Kur Palangoje mėgsti pietauti tu?

 

Daugiau nuotraukų iš #PietųPertrauka rasi Facebook paskyroje.

 

Roberta, 🍴

 

Roberta

Share on Facebook
Please reload