Vyno rūselis

May 27, 2016

 

Labas!
Neabejoju, kad jau svajoji apie savaitgalį, o aš iki tada dar noriu pasidalinti su tavimi įrašu iš vienos stebuklingos #PietųPetrauka vietos Vilniaus Senamiestyje -
Vyno rūselis (Labdarių g., šalia DNB banko).

 

Kodėl ši vieta stebuklinga, suprasite iš mano atsakymų į klausimą "Kas įdomu?" (skaityti žemiau), o dabar papasakosiu, kaip atrodė mano pietūs.
Atvykau papietauti viena apie 13.20 val., tad lankytojų jau nebuvo labai daug. Išsirinkau iš dienos pietų meniu: šaltą rūgštynių sriubą su bulvių koše ir gruzdintą vištienos maltinį, įdarytą riešutais ir sūriu (visas komplektas 3 EUR!).

 

💐 Ar skanu? Maistas kaip pas mano mamą ar močiutę, o kadangi jos tikrai skaniai gamina, tai šis palyginimas kaip komplimentas! Tikrai maistas labai namiškas, žinoma, jis nėra kažkuo įmantrus ar kaip nors delikatus, bet jis tikras ir skanus.

 

💐 Ar greita? Labai greitai! Papietavau per 15 min. (karštojo patiekalo viso nesuvalgiau), nes tikiu, jog virtuvėje jau visi garnyrai lėkštėje būna paruošti iš anksto, lieka tik karštą patiekalą įdėti ar įrankius prigriebti.

 

💐 Kas įdomu? Tikriausiai smalsu, kodėl šią vietą pavadinau stebuklinga? Atsakymas – pirmą kartą Vilniaus Senamiestyje pietavau taip pigiai (ir be jokių akcijų)! Antras stebuklas – aptarnavimas, kuris nuo pat atėjimo buvo labai šiltas. Jau minėjau, kad nesuvalgiau antrojo patiekalo ir buvau linkusi jį tiesiog palikti, bet padavėja labai maloniai patarė, kad pasiimčiau išsinešimui ir suvalgyčiau, kada išalksiu. Jau norėjau primokėti už dėžutę išsinešti maistui, bet padavėja atsakė, kad tikrai tas nekainuoja. Nemoku to parašyti žodžiais, bet emociją ši moteris sukūrė labai malonią! 👋

Dar įdomybių: kadangi rūselis ir yra įrengtas rūsyje, man asmeniškai labai trūko dienos šviesos, tad aš pietauti pasirinkau prie baro, kur mačiau krentančius saulės spindulius. Kas dar įdomu dėl šviesos, tai, kad virš kiekvieno stalo kabo lempa, kurią pats klientas gali išjungti ar įjungti (pralinksmino vaizdelis, kada klientas atsistojo, užgesino šviesą ir atėjo sumokėti prie baro).

 

Atsiskaitymas galimas tiek kortele, tiek grynais. Palikau 0,6 EUR arbatpinigių ir manau, kad tuo tikrai nudžiuginau padavėją.

 

Ar tokių stebuklų žinai daugiau? 😊

 

Daugiau nuotraukų iš #PietųPertrauka rasi Facebook paskyroje.

 

Roberta, 🍴

 

Roberta

Share on Facebook
Please reload