KAS KAS

May 30, 2016

 

Labas, pietaujantiems pirmadienį! ☀
Tradiciškai sveikinuosi ir dalinuosi #PietųPertrauka įspūdžiais naujos savaitės pradžioje šįkart iš Islandijos gatvėje įsikūrusios ir savaitgaliais sausakimšos vietos –
KAS KAS, kur kartu su kolege atvykome papietauti 13.20 val.

 

Kadangi oras mus tądien labai lepino, pasirinkome kavinės vidinį kiemelį, kuris mano nuostabai tuo metu buvo visiškai tuščias (vėliau pradėjo rinktis klientai). Prie įėjimo ant juodos lentos jau buvome matę tos dienos pietų pasirinkimus, bet padavėjos paprašėme priminti ir išsirinkome – rūgštynių sriubą ir Valdorfo salotas (4,5 EUR komplektas) bei stalo vandens su citrina stiklinę (0 EUR). Tiesa, pasitikslinome ir dėl salotų sudėties: virta vištiena, graikiniai riešutai, obuoliai, salotos ir salierai bei, žinoma, Valdorfo majonezas.

 

📍 Ar skanu? Rūgštynių sriuba buvo tikrai rūgšti ir tikrai naminė, tad džiaugėmės jos pasirinkimu. Salotas kolegė taip pat skaniai suvalgė, o aš, deja, turėjau „pasikapstyti“ ir atsirinkti, kad nesuvalgyčiau daug obuolių. Iš tiesų pati padariau klaidą, užsisakiusi salotas su obuoliais, kada aš nemėgstu obuolių jokiame maiste.. (tikėjausi jų mažiau, tad čia man pamoka❗)

 

📍 Ar greita? Pietums turėjome tik pusvalandį, tad pasiteiravome iš anksto, ar spėsim papietauti. Personalas patikino, kad spėsim ir nepamelavo – po truputį daugiau nei pusvalandžio jau keliavome į susitikimą toliau.

 

📍 Kas įdomu? Vidinis kiemelis labai jaukus, nes jame žydi daug ir labai gražių gėlių, o ir bendrai jautiesi kaip kažkur kitur nei pačiame Vilniaus centre. Vidiniame kiemelyje yra didelis ekranas žiūrėti įvairiems renginiams ar sporto varžyboms (teko stebėti čia krepšinį), tad tas irgi būna smagu.
Vėlgi prisimenu, kad anksčiau šioje vietoje buvo prabangus restoranas, kurį pakeitus į Kas Kas, visa Islandijos gatvė (su Opium, Briusly, Alchemiku, Piano Man ir kt.) nuostabiai atgijo!

 

Atsiskaitymas galimas tiek grynais, tiek kortele. Palikome berods 0,6 EUR arbatpinigių.

 

Ar pietavai čia?

 

Daugiau nuotraukų iš #PietųPertrauka rasi Facebook paskyroje.

 

Roberta, 🍴

 

Roberta

Share on Facebook
Please reload