Dėvėti

June 3, 2016

 

Labas, pietaujantiems!
Šiandien noriu pasidalinti įrašu iš unikaliai smagios ir Stoties rajoną gaivinančios vietos, į kurią viena papietauti paskubomis atvažiavau apie 13.30 val. #PietųPertrauka šįkart
Dėvėti (Sodų g.).

 

Lankytojų tokiu metu jau daug nebuvo, tad aš pirmiausia prisėdau prie baro pasiteirauti, ką šiandieną galima užsisakyti dienos pietums. Pasirinkau sriubą (kadangi skubėdama neužsirašiau tikslaus pavadinimo, tikiuosi nesuklysiu, kad valgiau trintų žirnių sriubą su miso) ir vieną iš trijų tos dienos antrųjų patiekalų – makaronus su vištiena ir Teriyaki padažu (viso komplekto kaina 4,5 EUR). Stalo vanduo su/be citrinos yra prieinamas lankytojams įsipilti patiems kiek tik nori iir nemokamai (čia savitarna su tuo, bet kadangi aš vandens nepastebėjau, tad paprašiau ir buvau maloniai aptarnauta).

 

🎈 Ar skanu? Sriubos skonis buvo labai įdomus dėl pagardo, valgiau ir negalėjau suprasti, ar man jis tikrai patinka (tiesiog čia skonio klausimas). Bet taip begalvodama, suvalgiau visą sriubą ir likau patenkinta.
Kada laukiau makaronų, nuo gretimo staliuko girdėjau komplimentus apie juos, tad smalsumas tik augo. Sulaukus makaronų, tikrai nenusivyliau tiek vaizdu, tiek skoniu – labai patiko!

 

🎈 Ar greita? Kadangi lankytojų daug nebuvo, tai visas užsakymas ir maisto pristatymas įvyko labai greitai ir jau po ~30 min. keliavau darbuotis toliau. Smagu, kad gali matyti, kaip gaminama, tad ir pats gali įvertinti, kiek dar teks laukti.

 

🎈 Kas įdomu? Trumpai atsakant į šį klausimą, tai įdomybių ši vieta turi daugybę! ☺ Bet svarbiausias ir pozityviausias įdomumas – aptarnavimas (Dima, taip ir toliau 👋), kuris vyksta taip natūraliai, lengvai tarsi būtum atvykęs pietauti pas draugus į svečius! Tiesa, turiu prisipažinti, kad ši maitinimo vieta yra pirmoji, kurios aptarnaujančiam personalui prisistačiau kaip šio Facebook puslapio kūrėja (nemokamų pietų ar nuolaidų negavau, objektyvumą išlaikau 😂) ir likau maloniai nudžiuginta jų pozityviais atsiliepimais!
Dar kelios įdomybės trumpai: po aukštais stalais kabantys kibirai ir popieriniai rankšluosčiai (žr. nuotraukoje); piešiniai ant sienų tiek viduje, tiek lauke; įėjimo geltonos „užuolaidos“; terasa lauke į unikalią Sodų gatvę ir dar daugiau, ką kiekvienas turi pamatyti.

 

Atsiskaitymas galimas tiek grynais, tiek kortele.

 

Ar užkrėčiau šios vietos pozityvumu? 😊

 

Daugiau nuotraukų iš #PietųPertrauka rasi Facebook paskyroje.

 

Roberta, 🍴

 

Roberta

Share on Facebook
Please reload