Dzūkijos dvaras

June 6, 2016

 

Labas, mielas skaitytojau! 💐
Labai džiaugiuosi, kad šiandien galiu su tavimi pasidalinti #PietųPertrauka įrašu iš savo gimtojo miesto – Alytaus, kuriame turėjau galimybę būti darbo dienomis, tad vieną dieną spėjau ir papietauti
Dzūkijos dvaras (keli kilometrai už Alytaus, link Radžiūnų).

 

Papietauti atvykau su savo antrąja puse apie 11.30 val., prieš atvykstant dar paskambinau į dvarą pasiteirauti, ar pas juos būna dienos pietų pasiūlymų ar vis dėlto reikės rinktis iš meniu (to niekur internete neradau). Gavome atsakymą, kad taip – dienos pietų pasiūlymų yra ir mes jau buvome pakeliui papietauti.

 

Pietums išsirinkome: ryžių sriubas su vištiena (maža porcija 0,8 EUR), keptas vištienos šlauneles su bulvių koše bei morkų salotomis (2,7 EUR) ir dienos salotas su vištiena (2,7 EUR). Tikriausiai akivaizdu, kad pasirinkome viską su vištiena, bet be jų buvo tik žemaitiški blynai arba naminės dešrelės, tad šių patiekalų nesinorėjo.

 

🎈 Ar skanu? Sriuba mums abiem patiko, tokia tikra namų sriuba ir su dideliais vištienos gabaliukais, ne tik vištienos kvapu (būna taip kartais, kada patiekalas SU KAŽKUO, o to KAŽKO nesimato 😂).
Deja, bet salotose viską gadino aliejaus perteklius, bet bendrai – salotų buvo daug, vištiena skani.
Iš kito antrojo patiekalo labiausiai įsiminė morkų salotos, kurios labai atgaivino, visa kita skaniai paprasta.

 

 

🎈 Ar greita? Svečių dvare nebuvo labai daug, tad mus aptarnavo ir viską suvalgėme per ~30 min., tad tikrai greitai.

 

🎈 Kas įdomu? Dzūkijos dvaras įsikūręs labai gražioje gamtos apsuptyje, prie pat Nemuno. Dvare galima ne tik papietauti ar pavakarieniauti, bet ir apsistoti nakvynei, švęsti įvairias šventes (yra tam ne tik restoranas, bet ir atskira palapinė prie pat Nemuno) ar pasikarstyti medžiuose, pravažiuoti kartingais ir nučiuožti nuo kalno ant specialios padangos. Atrakcijų šiame krašte tikrai netrūksta, todėl labai smagu, kad daug alytiškių ir miesto svečių renkasi čia aktyviam laisvalaikiui! Nenoriu, kad tai skambėtų kaip reklama, bet aš tikrai labai džiaugiuosi, kad tokie verslai kuriasi ir klesti mano gimtajame mieste. 👋

 

Atsiskaitymas galimas tiek grynais, tiek kortele. Palikome 0,5 EUR arbatpinigių.

 

Kviečiu užsukti į Alytų!

 

Daugiau nuotraukų iš #PietųPertrauka rasi Facebook paskyroje.

 

Roberta, 🍴

 

Roberta

Share on Facebook
Please reload