Vapiano Vilnius

June 13, 2016

Labas, pietaujantis skaitytojau,
ar pietų metu susitinki su draugais ir pažįstamais? Tikrai labai smagu pakeisti ne tik pietų vietą, bet ir kompaniją, tad aš šįkart pasidalinsiu įspūdžiais iš #PietųPertrauka
Vapiano Vilnius (Europos prekybos centras), kur pietavau su savo brangiomis draugėmis.

 

Atvykome 12.30 val., tad eilė užsisakyti ir atsiimti maisto (čia viskas vyksta tokiu principu, papasakosiu prie įdomybių) buvo. Belaukdamos, apžiūrėjome dienos pietų pasiūlymus ir pasirinkome: viena draugė dienos pietų salotas (5,9 EUR), kita makaronus su vištiena bei dar daug ingredientų ir desertą prie jų (5,9), o aš tuos pačius makaronus ir salotas prie jų (5,9 EUR).


Stalo vanduo su citrina ar agurku nemokamai.

 

🎈 Ar skanu? Mums visoms trims pietūs labai patiko! Draugės čia dažnai pietauja, tad minėjo, jog pietūs dar niekada nenuvylė.
Man tik norėtųsi kokių nors specialesnių salotų prie makaronų (čia komplekto dalis) arba geriau kitą kartą rinkčiausi desertą (panna cotta), kuris buvo labai skanus (paragavau iš draugės).

 

🎈 Ar greita? Nors iš pradžių truputį išgąsdino eilė, bet viskas vyko greitai ir jau po ~20 min. pietavome ir dalinomės smagiais prisiminimais iš savaitgalio bendros šventės.

 

🎈 Kas įdomu? Visas aptarnavimo ir atsiskaitymo principas yra unikalus, nes lankytojui atėjus, jam duodama kortelė, kuria fiksuojamos tavo išlaidos. Su kortele keliaujame prie salotų, makaronų, picos barų, užsisakome ir laukiame, kada bus pagaminta. Taip – dažniausiai visi stovi, stebi maisto gamybą ir laukia, kada galės skaniai papietauti, tad būtent apie tokią gyvą eilę aš ir kalbėjau viršuje.
Pavalgius ir prieš išeinant, paduodama kortelė atsiskaitymui, tad laukti padavėjų sąskaitų nereikia.
Smagu, kad klientus restoranas vaišina mano mylimais guminukais meškiukais (ar tau jie irgi patinka?), o paprašius maistą supakuoti išsinešimui, labai preciziškai tą padaro. Tikrai įdomus principas ir įdomus išbandymas. 👋

 

Atsiskaitymas galimas tiek grynais, tiek kortele.

 

Ar tau patinka ši vieta? 😊

 

Daugiau nuotraukų iš #PietųPertrauka rasi Facebook paskyroje.

 

Roberta, 🍴

 

Roberta

Share on Facebook
Please reload