Kinų rožė

June 20, 2016

Labas! ☀
Prieš kelias savaites jau dalinausi su tavimi įrašu iš Kinų Jono restorano (taip, pavadinimas įdomus), o šįkart pasidalinsiu #PietųPertrauka įspūdžiais iš pietų
Kinų rožė, kuri įsikūrusi netoli Seimo (Gedimino pr. 64). Kažkada tiesiog eidama gatve pamačiau iškabą ir pagalvojau, jog reikia užsukti pabandyti, anksčiau nebuvau nei užfiksavusi, nei kažkur girdėjusi apie šią vietą.

 

Pietauti 13.00 val. susitikau su kolege, kuri jau buvo po pietų pertraukos, tad užsisakė ledų su vaisias (dėl kitų meniu buvusių desertų padavėja ne itin maloniai pasakė, kad reikės ilgai laukti, nes prioritetas – dienos pietų gamyba, nors pietaujančių ar vėliau užsukusių nebuvo daug). Aš užsisakiau verslo dienos pietų komplektą: vištienos kukulių su sojų makaronais sriubą ir aštroką vištieną „Gongbao“ su daržovėmis ir riešutais (5,5 EUR). Stalo vandens nei pati užsisakiau, nei manęs kas nors paklausė bendrai, ką norėsiu atsigerti.

 

🎈 Ar skanu? Jeigu nebūčiau valgiusi kinietiškų patiekalų, kurie man būtų tikrai patikę, kitur, galbūt galvočiau, kad čia visa virtuvė kalta ir visi patiekalai yra panašiai skanūs/neskanūs. Bet kadangi Vilniuje ir ne tik tikrai yra gerų kiniečių, man šie pietūs nebuvo kažkuo ypatingi.

 

🎈 Ar greita? Su darbų aptarimu (toks buvo vienas iš susitikimo tikslų) užtrukome iki 1 val., aptarnavo ir maistą atnešė greitai, čia gal aš labiau lėtai valgiau.

 

🎈 Kas įdomu? Įdomiausia iš visų pietų – keturių apelsino griežinėlių desertukas 😂 (taip jį pavadino padavėja), kuris įamžintas ir nuotraukoje. Tokiam desertukui tikrai reikia atskiros nuotraukos, nes jis tikrai sukelia šypseną ir jo net nesinori valgyti (čia daugiau neigiama prasme, gal jau geriau tokio desertuko VERSLO dienos pietums nesiūlykite).
Atsakant į šį klausimą, dar draugiškai norėtųsi palinkėti mandagesnio aptarnaujančio personalo bendravimo su klientais, kad ši vieta tikrai pataptų įdomesne ir labiau lankoma.

 

Atsiskaitymas galimas tiek grynais, tiek kortele.

 

Ar pietavai čia?

 

Daugiau nuotraukų iš #PietųPertrauka rasi Facebook paskyroje.

 

Roberta, 🍴

 

Roberta

Share on Facebook
Please reload