Įspūdžiai iš bendros #PietųPertrauka @ Valgomasis

June 22, 2016

 

Labas, mielas skaitytojau! 💐
Šiandien esu labai džiugios nuotaikos, nes šiandien mano ❤ vyro gimimo diena ir šiandieną įvyko bendra #PietųPertrauka No.1!!

 

Pirmiausia noriu padėkoti už žinutes ir komentarus, kad idėja nepažįstamiems žmonėms susitikti papietauti kartu Tau patiko! Ir iškart noriu pranešti, kad tikrai kartosime tokias pietų pertraukas šią vasarą tiek Senamiestyje (girdėjau jūsų nuomonę, kad reikia artimesnės vietos), tiek kitur pagal jūsų poreikius ir norus (parašykit!). ☀

 

O dabar apie pietus Valgomasis (J. Basanavičiaus g. 44 arba kitaip visiems žinomas Konarskio gėlių turgelis), kur pietums susitikome penkiese: aš, Eliza, Aušrinė, Robertas ir Karolis (smagu susipažinti!) Keturiese pasirinkome dienos pietų variantą: morkų sriubą su migdolais ir sūriu bei jautienos kumpį raudono vyno padaže su palenta su sūriu bei salotomis (komplektas 5 EUR), o kita kolegė - morkų sriubą bei bolivinę balandą su pomidorais, bazilikais ir Kalamata alyvuogėmis (taip pat 5 EUR).
Stalo vanduo nemokamas ir nuolat pildomas.

Į visus šiuos tris tradicinius klausimus paprašiau atsakyti ir pietavusių drauge, tad pateikiu jungtinius mūsų visų atsakymus:

 

🎈 Ar skanu? Taip! Sriuba buvo labai karšta ir labai skani. Prieš ją dar visiems mums atnešė šviežiai keptų bandelių ir naminio humuso su burokėliais, kuris tikrai buvo labai įdomaus ir malonaus skonio.
Antrasis patiekalas, deja, patiko ne visiems, vienai kolegei jautiena buvo per daug sausa, bet visi kiti džiaugėmės savo pasirinkimais (pagyrimas alyvuogėms - jos tokio pat skonio kaip Ispanijoj valgytos naminės, tad super!)

 

🎈 Ar greita? Maisto truputį teko palaukti, bet kadangi mūsų susirinko tokia žavi kompanija, laikas tikrai neprailgo. Maloniai nustebino, kad vieta tokia populiari ir jeigu nebūtume rezervavę staliuko iš anksto, tikriausiai būtų tekę jo ir palaukti.

 

🎈 Kas įdomu? Pradėkime nuo vietos, kuri tikrai yra labai neįprasta - tarp gėlių paviljonų įsikūręs Valgomasis nėra labai lengvai randamas, bet gėlių pardavėjos jau tikriausiai įpratusios išgirsti klausimą dėl šios vietos ir kelią parodo teisingą. 😂


Toliau apie įdomybes - tai maisto pateikimas, viskas labai gražiai pateikta ir dienos pietų variantai nėra kotletukai su bulvių koše.
Ši vieta turi terasą, kuri yra kelis kartus didesnė už erdvę viduje, tad pasinaudokite proga ir būtinai apsilankykite čia vasarą!

Iš savo asmeninės pusės noriu pasidžiaugti puikia restoranėlio komunikacija, nes parašiusi žinutę per Facebook, pozityvaus atsakymo sulaukiau labai greitai. Ačiū! 💐

 

Atsiskaitymas galimas tiek grynais, tiek kortele. Palikome 2,5 EUR arbatpinigių ir šypsenas už malonų bendravimą, įgyvendinant pirmąją bendrą pietų pertrauką!

 

Ar susitiksime kitose bendrose pietų pertraukose? 😊

 

Daugiau nuotraukų iš #PietųPertrauka rasi Facebook paskyroje.

 

Roberta, 🍴

Share on Facebook
Please reload