Višta Puode

June 27, 2016

Mielas skaitytojau, sveikinuosi su tavimi vėsų pirmadienio vakarą (pagaliau truputį vėsiau), norėdama pasidalinti #PietųPertrauka įspūdžiais iš Kauno, kur pietauti apie 12.20 val. viena atvykau į Višta Puode restoraną (S. Daukanto gatvė, Kaunas).

 

Pietų variantą mačiau jau lauke, tad galėjau greitai mintyse atsispręsti: eiti čia ar aplankyti kokią kitą vietą Laisvės alėjoje. Pamačiusi dienos pietų pasiūlymą, greitai ir apsisprendžiau – eisiu čia!
Pietums užsisakiau lęšių sriuba su špinatų lapeliais (1,6 EUR) ir troškintą triušį su rabarbarais ir morkų piure (3,9 EUR). Stalo vandens stiklinė su citrina nemokamai.

 

🎈 Ar skanu? Tokių skanių pietų (tiek sriuba, tiek karštas patiekalas) tikrai ne visur rasi, tad labai džiaugiausi tokiu dienos atradimu – dienos pietų variantas buvo nuostabus! Lęšiai sriuboje labai tiko, o jau triušiena su garnyru.. Aplodismentai virtuvei, kuri kuria tokius patiekalus dienos pietums! 👋

 

🎈 Ar greita? Toje restorano pusėje, kurioje aš pietavau (kas čia per pusės papasakosiu prie įdomybių), daugiau klientų nebuvo, tad mane aptarnavo ir maistą atnešė greitai – per 35 min. papietavau ir spėjau visur apsidairyti.

 

🎈 Kas įdomu? Įdomu tai, kad šis restoranas susideda iš dviejų atskirų dalių (atskiros salės, atskiri įėjimai), bet turi bendrą didelę terasą. Paklausiau padavėjos, kuo skiriasi šios dalys, tad man atsakė, jog viena pradeda anksčiau dirbti ir tiekia pusryčių pasiūlymus, o kita yra erdvesnė bei labai populiari šeimų su mažais vaikučiais (atsidaro nuo pietų). Aš pietavau toje rytinėje dalyje, kurioje taip pat buvo mielas kampelis vaikams.
Turiu pagirti šios vietos interjerą ir visas smulkias, bet mielas detales – susidaro įspūdis, kad čia viskas apgalvota: veltinis įrankiams sudėti ar sąskaitai atnešti; specialūs edukaciniai padėkliukai (žr. nuotraukoje); mieli firminiai pufai; stalo dekoras; indai ir kt. Visos šios detalės super mielos bei mano išvada, kad Vilniuje tokios mielos vietos dar neatradau.

 

Atsiskaitymas galimas tiek kortele, tiek grynais. Palikau 0,6 EUR arbatpinigių.

 

Kauniečiai ir miesto svečiai, ar patinka jums ši vieta? 😊

 

Daugiau nuotraukų iš #PietųPertrauka rasi Facebook paskyroje.

 

Roberta, 🍴

 

p.s. jie turi skanėstų ir mūsų keturkojams.

Share on Facebook
Please reload