Don Simon picos namai

June 29, 2016

Labas labas labas!
Dalinuosi smagiu įrašu iš susitikimo su jau daug metų nematytu savo klasės draugu. Smagu susitikti su žmogumi, su kuriuo krimtai mokslus daugiau nei 7 metus. Žilvinai, ačiū už susitikimą! ☀

 

Kadangi abu dirbame Žvėryne, pietums pasirinkome Don Simon picos namai ir SUSHI STOP bendrą terasą (Kęstučio g.), kur atitinkamai užsisakėme: aš iš Sushi stop dienos sriubą su vištiena (2,61 EUR) ir rinkinuką sushi su lašiša (8 vnt. 2,65 EUR), o klasės draugas iš Don Simon Nicos salotas (7,15 EUR). Turiu pabrėžti, kad šioje vietoje dienos pietų variantų nėra, tad teko rinktis iš meniu. Gal verta pagalvoti ir siūlyti klientams specialų dienos pietų pasiūlymą? 👌

 

🎈 Ar skanu? Prie sriubos buvo pateikta dar šiltos duonos riekelės, tad tas maloniai nuteikė ir sriubą suvalgiau tikrai skaniai.
Kadangi pasirinkau gana paprastus sushi (tik su lašiša), tai nieko stebuklingo čia ir nebuvo.
Kolega apie salotas atsiliepė teigiamai, nors visko ir nesuvalgė (neatskleidė tikrosios priežasties 😊).

 

🎈 Ar greita? Su prisiminimais apie mokyklą ir valgiu užtrukome apie valandą. Bet kadangi abiems darbai buvo šalia, tai labai ir neskubėjome.

 

🎈 Kas įdomu? Po vienu stogu įsikūrusios dvi maitinimo įstaigos, kuriose gali užsisakyti maistą iš dviejų skirtingų meniu: daugiausia sushi ir picų. Tad čia visai patogu, jeigu draugų kompanijoje išsiskiria jūsų pietų/vakarienės norai.
Kaip jau rašiau, čia dienos pietų variantų nėra, tad tenka maistą rinktis iš meniu, kas atitinkamai jau yra brangiau negu aplinkinėse vietose per pietus.
Viduje vietos labai mažai, bet kartu tai suteikia jaukumo. Terasa irgi nėra didelė, sėdint galima stebėti judrią Kęstučio gatvę.

 

Atsiskaitymas galimas tiek grynais, tiek kortele. Palikome 1,2 EUR artbatpinigių.

 

Ar buvai čia? Kokie tavo įspūdžiai? 

 

Daugiau nuotraukų iš #PietųPertrauka rasi Facebook paskyroje.

 

Roberta, 🍴

Share on Facebook
Please reload