IKEA Vilnius

July 1, 2016

 

Labas, skaitytojau,
kaip tik vakar prasidėjo vieno prekybos taško išpirktuvės (tikriausiai jau atspėjote, kur aš lankausi per #PietųPertrauka), tad pasidalinsiu su Tavimi įrašu iš
IKEA Lietuva restorano, į kurį atvykau papietauti su kolega 14.15 val.

 

Dienos pietų kompleksas (sriuba + karštas patiekalas kasdien skirtingas), kainuojantis 2 EUR (❗), galimas iki 14.30 val., tad nors ir spėjau ir galėjau jį užsisakyti, bet pasirinkau kitą derinį: šaltibarščius (0,69 EUR) ir 10 švediškų mėsos kukulių (2,69 EUR), prie kurių pasirinkau bulvyčių fri garnyrą. Kava/arbata su IKEA Family kortele (ji nemokama ir iškart išduodama pirmame aukšte) nemokamai, tad kava vaišinosi jau papietavęs anksčiau mano kolega. ☺

 

* Ar skanu? Šaltibarščiai buvo labai skanūs, o ir antrojo patiekalo garnyro bulvytės labai man prie jų tiko. Antrasis patiekalas ir bruknių padažas patiko taip pat (gal to rudojo padažo galėjo būti mažiau, nes kukuliai skendo jame). Tik kažkaip visai pamiršau atskirai pasiimti salotų, tad pritrūko žalumynų. Kitą kartą* pasitaisysiu.

 

* Ar greita? Pats maisto užsisakymo ir pasiėmimo principas yra labai greitas, nes stovi eilėje, pasiimi jau pagamintą maistą arba paprašai aptarnaujančio personalo jį įdėti. Kas gali užtrukti, tai pati gyva eilė, nes papietauti Vilniuje už 2 EUR (ar truputį daugiau) tikrai atsiras norinčių.

 

* Kas įdomu? Su kolega juokavome, kad IKEA dalina daug dalykų nemokamai. Konkretūs pvz.: kava/arbata nemokamai (su IKEA Family kortele); vaikučiams iki 2 m. maistas nemokamai (jeigu tėveliai perka kurį nors pagrindinį patiekalą).
O ir apskritai kainos ir kokybės santykis čia tikrai geras, tad turint galimybę nuvykti iki šio prekybos taško, manau, jog nepasigailėsite tiek pietumis, tiek po jų desertu - ledais (0,30 EUR), prie kurių visada yra eilė, ar Panna cotta (pirkau atskirai IKEA kavinėje lauke). 

 

Atsiskaitymas galimas tiek grynais, tiek kortele.

 

Na, papasakok savo įspūdžius, nes neabejoju, jog tikrai esi čia pietavęs/usi 😊

 

Daugiau nuotraukų iš #PietųPertrauka rasi Facebook paskyroje.

 

Roberta, 🍴

 

* Kita pietų pertrauka čia tikrai dar bus, nes kolega jau dalinosi patarimais, ką kitą kartą būtų galima valgyti.

Share on Facebook
Please reload