Vathaitau

July 8, 2016

 

Labas, savaitgalio pasiilgęs skaitytojau!
Noriu pasidalinti su tavimi įspūdžiais iš vienos įdomios J. Basanavičiaus gatvės kiemuose įsikūrusios #PietųPertrauka vietos -
Vathaitau (J. Basanavičiaus g. 37 iš kiemo pusės), kur su kolegomis atvykome papietauti apie 13.00 val.

Kolega čia buvo kaip tik prieš kelias dienas apsilankęs, tad iš jo sužinojau, kad tokia vieta Vilniuje yra! Nuvykusi supratau, kodėl ir nežinojau: vieta gana nauja ir įsikūrusi atrodo tikrai ne kavinei tinkamoje vietoje (bet smagu, kad tokios erdvės puikiai išnaudojamos ir maistui tiekti!). ☀
Pietums užsisakėme: keturis dienos pietų patiekalus, kurie tą dieną buvo Phad Tau (ryžiniai makaronai su vištiena/tofu, cukinija, sojų pupelių daigais, žemės riešutais, saldžiaisiais ridikėliais). Kaina po 5 EUR.
Dar viena kolegė užsisakė meniu nesančias (nespėjo atspausdinti), bet labai įdomias salotas su žaliąja papaja, kurių kaina 6 EUR.
Stalo vanduo su citrina nemokamai.

 

😎Ar skanu? Mums visiems maistas tikrai patiko. Salotas valgiusi kolegė labai jas gyrė ir žadėjo dar būtinai čia apsilankyti vien dėl jų (įdomus skonis tos papajos).
Dienos pietų makaronai taip pat buvo gardūs, man tik asmeniškai trūko kokio nors padažo, bet kitiems kolegoms buvo skanu ir taip. Porcija tikrai didelė, ne visos kolegės ją ir įveikė.

 

😎 Ar greita? Kadangi užsisakėme vieną patiekalą ne iš dienos pietų pasiūlymo, tad buvome įspėti, jog teks palaukti apie 20 min. Truputį nustebino, kad dėl salotų teks tiek laukti (juk atrodo, kad salotos gana paprastai pagaminamos), bet jas išlaukėm ir vis tiek likome labai patenkinti.

 

😎 Kas įdomu? Kaip jau minėjau, nustebino, kad tokioje vietoje yra įsikūrusi tokia smagi vieta su labai jaukia terasa (o jau skėtukų grožis..).
Viduje taip pat jauku, tad norintiems pakeisti pietų vietą, čia tikrai verta apsilankyti.


Dar galiu pagirti aptarnaujantį personalą, vaikinas buvo labai smagus ir bendraujantis, reagavo į mūsų komentarus dėl laiko, padažo ir kt.

Atsiskaitymas galimas tiek grynais, tiek kortele. Nežinau, kiek tiksliai palikome arbatpinigių, nes greitai išbėgau nusipirkti deserto į šalia esančią kepyklėlę. ☺

 

Ar žinai šią vietą, pietavai čia?

 

Daugiau nuotraukų iš #PietųPertrauka rasi Facebook paskyroje.

 

Roberta, 🍴

Share on Facebook
Please reload