Plum Bum Bar

July 12, 2016

Mielas skaitytojau, labas!
Su tavimi sveikinuosi jau daugiau nei 50 kartų, laikas tiesiog bėga, tiesa? Man smagu ir malonu rašyti ir dalintis įspūdžiais su Tavimi, jeigu tik tau tas įdomu! Nepamiršk, kad visada gali parašyti man savo nuomonę privačiai ar tiesiog komentuoti mano įrašus, dalintis savo pietų pertrauka, naudojantis hashtagu #PietųPertrauka. Tu taip pat gali kurti šio puslapio turinį 😊

 

O dabar pereikime prie naujos vietos naujos apžvalgos ir šįkart 12.45 val. pietums Plum Bum Bar susitikau su savo draugu Robertu (su juo pietavome ir Juoda Raudona bare). Plumbum – baras pusrūsyje, įsikūręs A. Smetonos gatvėje, netoli Pramogų banko.
Robertas atvyko keliomis minutėmis anksčiau ir užėmė mums tuo metu buvusį vieną laisvą staliuką. Užsisakėme iš gana plataus dienos pietų meniu: mažas porcijas aštrios jautienos sriubos ir kreminės brokolių – rūgštynių sriubos (abiejų mažų porcijų kaina 1,2 EUR, didelė 1,5 EUR). Pasirinkimui buvo dar ir trečia sriuba.


Iš šešių tą dieną galimų antrųjų patiekalų pasirinkome: aš – traškios vištienos juosteles saldžiarūgščiame padaže su ryžiais ir šviežių daržovių salotomis (4 EUR), Robertas – žemoje temp. keptą anties šlaunelę su balzaminiu – spanguolių padažu, lęšiais ir karštomis daržovėmis (5,5 EUR). Stalo vanduo nemokamai.

 

☀ Ar skanu? Man sriuba patiko, norėjosi aštrios ir tokią kaip tik ir gavau. Robertui sriuba ne itin patiko – išsireiškimas „šiaip sau“ tą puikiai atspindi.
Mano vištienos antrasis patiekalas džiugino iki tada, kada paragavau ryžius, kurie, deja, bet buvo tikrai gana kieti. Nieko aptarnaujančiam personalui nesakiau, nes tiesiog pasirinkau suvalgyti vištieną su daržovėmis ir likau patenkinta.
Antienos šlaunelė buvo gardesnė nei sriuba, tad Robertas irgi bendrai džiaugėsi pietumis.

 

☀ Ar greita? Ši vieta tikrai populiari dienos pietų metu ir kadangi labai daug erdvės neturi, nusiteikite palaukti. Mums atėjus jau po didžiausio bumo pasisekė tiek rasti laisvą staliuką, tiek būti greitai aptarnautiems ir greitai pavalgyti.

 

☀ Kas įdomu? Nors Plumbum yra įsikūręs pusrūsyje ir apie jo egzistavimą išduoda tik viršuje pakabinta iškaba, ši vieta daugumai tikrai yra gerai žinoma ir populiari. Čia toks fenomenas bendrame Vilniaus maitinimo vietų kontekste, kuo aš labai džiaugiuosi.
Įdomu, kad čia yra gana didelis dienos pietų pasirinkimas (sriubos, karšti/šalti patiekalai ir desertai pateikiami atskirame meniu), daug žmonių, neformali aplinka ir interjeras. Mus pralinksmino vandens grafinas – butelis, kuris atrodo turėtų būti skirtas kitam gėrimui (šalia jo nuotraukoje dovana man vėlgi praėjusių dviejų gražių mano gyvenimo švenčių proga, ačiū, Robertai!)

 

Atsiskaitymas galimas tiek grynais, tiek kortele.

 

Ar pietavai šioje vietoje? 

 

Daugiau nuotraukų iš #PietųPertrauka rasi Facebook paskyroje.

 

Roberta, 🍴

Share on Facebook
Please reload