No Forks

July 15, 2016

Labas, meksikieti! 😎
Taip reikėtų sveikintis šįkart, nes dalinuosi su tavimi #PietųPertrauka įrašu iš naujumu kvepiančios Vilniaus maitinimo vietos - No Forks (Vokiečių g.), kur aš ir kolega užsisakėme maisto išsinešimui, kad spėtume sugrįžti į darbus.

 

Atvykome pietų 13.00 val. ir gana mažą erdvę radome beveik užpildytą (girdėjosi, kad didžioji dalis lankytojų - užsieniečiai). Specialaus pietų pasiūlymo ši vieta neturi (gal verta pagalvoti ir ką nors tokio pasiūlyti?), tad u...žsisakėme meniu patiekalus: nachos su gvakamole (2 EUR), nuogą buritą ir tacos (kiekvienas po 4,95 EUR). Pilnas meniu pateikiamas šios vietos Facebook paskyroje, gali jau iš anksto pasiskaityti.

 

🎈 Ar skanu? Į darbą skubėjome ne tik dėl darbų, bet ir kad spėtume pasimėgauti taip gardžiai atrodančiu maistu. Kadangi mes abu mėgstame meksikiečių virtuvę, patiekalais labai džiaugėmės - puikus ir įdomus skonis! Nuoga burita ir tacos buvo pilni įvairių mūsų pasirinktų ingridientų (pupelės, salotos, mėsytė, ryžiai ir padažas), kurie džiugino mūsų skrandžius, nes buvo gerai pakepti ar kitaip gardžiai paruošti.
Ši vieta save pristato: "Mūsų virtuvėje nerasite nei šaldiklio, nei konservų atidarytuvo, tik šviežius ingredientus tikram maistui", tad mes tuos šviežius ir gavome.

 

🎈 Ar greita? Labai greitas užsakymo ir maisto pasiėmimo principas - užtrukome iki 10 min., kadangi didelės eilės prie užsakymų nebuvo.
Vis dėlto kada savaitgalį vaikščiojau Vokiečių g., mačiau, jog žmonių eilė šioje vietoje buvo netgi lauke, tad gali reikėti ir palaukti.

 

🎈 Kas įdomu? Įdomus maisto užsakymo principas, kada prieini prie maisto baro ir gali pasirinkti bei susikurti patiekalą pats (panašus principas buvo ir sumuštinių kavinėje netoliese), tad čia jau turi įjungti fantaziją ir kiekvieną kartą gali mėgautis vis nauju skoniu, nesvarbu, kad užsisakysi tą pačią nuogą buritą. Vis dėlto turiu pripažinti, kad jeigu tikrai mėgsti meksikiečių virtuvę ir čia nuspręsi lankytis dažniau, tai greitai viską ir išragausi - čia rekomendacija kolektyvui didinti ingridientų pasirinkimą, gal net pvz. daryti sezoninius meniu?

 

Skaitytojau, taip pat galbūt kyla klausimas, ką reiškia nuoga burita? Tai mėsa ir kiti tavo ingredientai, kurie patiekiami be buritos, todėl ji ir yra nuoga. 😂

Pabaigai noriu pagirti šios naujos vietos Facebook paskyros administravimą, jie dar nebuvo atsidarę, o jau sulaukė tiek daug palaikymo socialinėje erdvėje - taip ir toliau, tobulėkit! 👋

 

Atsiskaitymas galimas tiek grynais, tiek kortele.

 

Ar mėgsti meksikiečių virtuvę, lankeisi čia?😊

 

Daugiau nuotraukų iš #PietųPertrauka rasi Facebook paskyroje.

 

Roberta, 🍴

 

p.s. ar tau ši vieta neprimena vieno JAV maitinimo tinklo?

Share on Facebook
Please reload