Basilico

July 20, 2016

 

 

Labas!
Vieną gražią ir saulėtą dieną sulaukiau skambučio iš savo geriausios draugės, gyvenančios Kaune (ji irgi mėgsta pietauti skirtingose vietose, tik Kaune), jog ji su visa šeima atvyko į Vilnių ir labai nori pasimatyti pietų! Tą ir padarėme - susitikome ir #PietųPertrauka laiką praleidome Basilico (A. Goštauto g.).

 

Pietauti atvykome apie 13.30 val., bet terasoje (viduje nebuvome) po stogu radome tik vieną laisvą staliuką, kuris tiko trims suaugusiems ir kūdikiui. Dienos pietų pasiūlymai jau buvo atspausdinti ir padėti ant kiekvieno stalo, tad pradėjome rinktis. Turiu pabrėžti iškart, kad nors padavėja mus matė ir kelis kartus ėjo pro šalį, bet priimti užsakymo atėjo tik papildomai paprašius. Taip ignoruoti kliento negalima!


Užsisakėme: visi kreminę pomidorų sriubą (perkant antrąjį patiekalą, nemokama. Kitaip kaina - 1,45 EUR), du kijevo kotletus su bulvytėmis ir morkų salotomis (4,7 EUR) ir grill kiaulienos sprandinę su svogūnų džemu (4,7 EUR). Atsigerti pasiėmėme litrą spanguolių giros (2,3 EUR), kurią vėlgi mums atnešė tik po priminimo ir tik tada, kada suvalgėme sriubą.

 

🎈 Ar skanu? Sriuba mums visiems trims patiko. Kadangi skonis buvo geras, sriuba nebuvo nei per skysta, nei per tiršta (vis dėlto ji kreminė), noriu tikėti, jog tai buvo tikrų, o ne iš skardinės pomidorų sriuba.. 😂 Prie sriubų buvo pateiktos minkštos bandelės.
Kijevas buvo minkštas, šlapias, jį perpjovus, bet prie jo pateiktos bulvytės buvo labai jau permirkytos aliejuje. Morkų salotos (aš jas mėgstu) man patiko, nebuvo pridėta česnako ar majonezo pertekliaus.
Kitas antrasis patiekalas - grill kiaulienos kepsnys buvo sausokas, ryžiai išvirti gerai. Skaniausi čia buvo karamelizuoti svogūnai (juos labai paprasta pasigaminti, pabandyk, įdomus skonis!). Gira mus džiugino be priekaištų.

 

🎈 Ar greita? Dėl greitumo jau turiu dėti minusą šiai vietai, nes per daug kartų reikėjo pakartotinai kviesti padavėją ir mūsų pietūs užtruko daugiau nei 1 valandą. Atsižvelgiant, kad tai jau buvo apie ~14 val., manau, jog užtrukome per ilgai.

 

🎈 Kas įdomu? Anksčiau Basilico veikė prie Lietuvos kino teatro ir ten esu ne kartą pietavusi, tad drąsiai draugams rekomendavau ateiti ir į A. Goštauto g.
Dabar Basilico įsikūręs biurų pasaulyje ir, deja, bet identifikavau nemažai minusų tiek dėl maisto kokybės, tiek dėl aptarnavimo. Palinkėsiu greitesnio tempo ir meilės maistui, nes jūs tą puikiai mokėjote anksčiau!

 

Atsiskaitymas galimas tiek grynais, tiek kortele (nuo 10 EUR). Palikome 0,6 EUR arbatpinigių.

 

Ar pietavai čia? 

 

Daugiau nuotraukų iš #PietųPertrauka rasi Facebook paskyroje.

 

Roberta, 🍴

Share on Facebook
Please reload