Vegafe

July 22, 2016

 Sveikas/a, penktadienio skaitytoja/u! 💐
Juk kaip smagu susitikti su seniai matytais draugais, pažįstamais ar net giminėmis! Taip, šįkart 12.30 val. papietauti susitikau su savo pussesere Milda ir #PietųPertrauka vietą išsirinkome - vegetariško maisto perlą Totorių g.
Vegafe.

 

Abi norėjome lengvesnio maisto, tad iš anksto ir priėmėme sprendimą eiti pietauti į vegetarų restoraną ir tuo tikrai nenusivylėme. Pietums užsisakėme vienodą derinį: tirštą trintą žaliųjų žirnelių sriubą su mėtomis (1,9 EUR) ir lazaniją su špinatais, minkštu panyru ir keptais moliūgais (4,5 EUR). Nuotraukoje matysite tos dienos pietų pasirinkimą (jis skelbiamas kasdien ir kavinės Facebook paskyroje) ir nors kainos nėra labai mažos, bet kokybė čia puiki (skaityti toliau). Stalo vandens stiklinėse nemokamai.

 

🎈 Ar skanu? Mums tiek sriuba, tiek lazanija labai patiko! 👋 Sriuba buvo maloniai karšta ir tiršta, labai subtiliai jautėsi mėtų skonis – nei per daug, nei per mažai. Prie sriubos buvo pateiktos paskrudintos gardžios duonos riekelės bei papildomai atneštos dar kelios juodos duonos riekės (papildomai neprašėme).
Lazanija skoniu taip pat nenuvylė, įdaras ir lakštai buvo puikiai iškepti, neriebu! Tik lazanijos buvo tiek daug, kad po visko ir nesijautėme tokios lengvos kaip norėjosi, bet čia, žinoma, tik komplimentas virtuvei, kad neišėjome ir nepuolėme ieškoti mėsos. 😂😂

 

🎈 Ar greita? Pietūs su maloniu pokalbiu užtruko iki 1 valandos, tad spėjome tiek skaniai papietauti, tiek po to greitai sugrįžti į darbus. Žinoma, reikia atsižvelgti į tai, jog užimtų staliukų buvo 2/3, tad jeigu pataikysite, kada čia visiškai pilna, gali tekti ir ilgiau palaukti.

 

🎈 Kas įdomu? Aš su Milda juokėmės, kad gerai kartais pabūti vegetaru, nes gali atrasti tikrų maisto perliukų. Vegafe ir garsėja tokiais perliukais, nes čia tikrai populiari vegetariško maisto vieta Vilniuje (smagu!). Interjeras kaip ir maisto skonis – „skanus“, visur švaru, estetiška (pridedu skolintą nuotrauką iš interneto, nes pati nespėjau nusifotografuoti). 😊
Taip pat čia yra daug mažų, bet mielų detalių (pvz. išsiuvinėtos servetėlės duonai uždengti ar mediniai meniu padėkliukai).

Iš prisiminimų serijos... anksčiau šiose patalpose veikė Shooters baras, o prieš juos patalpose Paparazzi, kurie sėkmingai persikėlė į visai netoli esančias naujas patalpas. Ar prisimeni?

 

Atsiskaitymas galimas tiek grynais, tiek kortele.

 

Ar patinka tau vegetariškas maistas? Kur skaniausia jį valgyti Vilniuje ir ne tik?

 

Daugiau nuotraukų iš #PietųPertrauka rasi Facebook paskyroje.

 

Roberta, 🍴

Share on Facebook
Please reload