ilunch

July 26, 2016

 

Labas sakau šį gražų antradienio vakarą!
Aš vis dar džiaugiuosi, jog netoli darbo (atstumas pėsčiomis) galiu atrasti vietų, kuriose nesu nei karto buvusi anksčiau! Šiandieną mano įspūdžiai kaip tik iš tokios ir dar labai išmanios vietos – ilunch (A. Goštauto g.), kur kartu su kolege atvykome papietauti apie 13.30 val.

 

Kadangi susivėlinome papietauti, kavinę radome apytuštę ir galėjome viską įdėmiai apžiūrėti. Dienos pietų pasiūlymas buvo rodomas dideliame ekrane (skelbiama ka...sdien ir jų Facebook paskyroje), o užsakymo principas vyko planšetinių kompiuterių pagalba (papasakosiu daugiau prie įdomybių).
Aš pietums užsisakiau kalakutienos filė troškinį su grikiais ir šviežių daržovių salotomis bei kreminę žirnių sriubą (viso komplekto kaina – 3,5 EUR), kolegė užsisakė bulvių plokštainį su vištiena (3,5 EUR), šaltibarščių su bulvėmis (1,5 EUR) ir sulčių stiklinę (0,5 EUR).

 

 

 

🎈 Ar skanu? Kreminei žirnių sriubai ir šaltibarščiams tikrai pritrūko prieskonių, sriubos buvo be įsimenamo skonio.
Kolegė pasidžiaugė, kad bent jau bulvės prie šaltibarščių buvo gardžiai apkeptos.

Mano antrasis patiekalas buvo tikrai puikus: kalakutiena minkšta, grikiai pasūdyti, salotos gaivios. Labai nustebino didelės maisto porcijos ypatingai bulvių plokštainio, kurio kolegė viso ir nesuvalgė, nors patiekalas jai patiko.
Maisto pateikimas mums patiko, vienodos lėkštės, įrankiai gražiai supakuoti.

 

🎈 Ar greita? Kadangi daug lankytojų tokiu metu jau nebuvo, papietavome labai greitai. Atsižvelgiant į tokį maisto užsakymo ir aptarnavimo principą, manau, jog čia visada galima tikėtis greitų pietų.

 

🎈 Kas įdomu? Kaip jau minėjau, maistą užsisakyti reikia per planšetinį kompiuterį (juk vieta ir vadinasi ilunch), prieš tai pamačius pasirinkimą dideliame ekrane. Smagus ir greitas toks principas, kada pagalvoji, pasirenki, gauni numeriuką, prie kasos susimoki ir prie kasos pasiimi padėklą su savo maistu.

Dar įdomu tai, jog šioje vietoje atsiskaitymas galimas tik kortele, tad turėkite tą omenyje, jeigu nuspręsite čia apsilankyti, bei galimas užsakymas į ofisą.

 

Ir pabaigai.. džiugu, kad ir pietų meniu kainos nėra didelės, lyginant su mano apsilankymais netoliese esančiose kitose maitinimo vietose. ☺

 

Ar pietavai čia, patiko/nepatiko? 😊

 

Daugiau nuotraukų iš #PietųPertrauka rasi Facebook paskyroje.

 

Roberta, 🍴

 

Roberta

Share on Facebook
Please reload