K29 Lounge

August 2, 2016

 

Labas! 🎉
Buvo labai lietinga diena, bet aš su drauge Asta nepabūgome nukeliauti į naują vietą, tad dalinuosi įspūdžiais iš #PietųPertrauka K29 Lounge (Konstitucijos pr. 29, labai lengva prisiminti, kada pavadinime yra tie patys skaičiai).

 

12.30 val. atvykome į šį naują biurų pastatą ir pirmame aukšte pamatėme įsikūrusią maitinimo vietą. Atėjus, pamatėme, jog ji įrengta tiesiog praėjime - jokios pertvaros ar kitokio atskyrimo nėra, tad pasijautėme kaip sėdėdamos koridoriuje. Gal įpratusiems dirbti "free seating" ar kitais principais čia viskas ir gerai. 😄
Na, dabar apie maistą.. Ši maitinimo vieta savo dienų pietų pasiūlymus skelbia savo Facebook paskyroje, tad jau žinojome, ką galėsime pasirinkti. Pietums mano draugė užsisakė įdarytą baklažaną su ryžiais ir daržovėmis, pagardintą provanso žolelių padažu (vegetariškas patiekalas, kurio kaina 4,9 EUR), o aš dienos pietų kompleksą, kurį sudarė žirnių sriuba + sprandinės kepsnys su bulvių koše bei kopūstu salotomis (visas komplektas 3,9 EUR). Taurės stalo vandens nemokamos.

 

🎈 Ar skanu? Žirnių sriuba buvo tikrai pilna nepervirtų žirnių (vėlgi būna X ingredientų patiekalų, kuriuose to X būna mažokai 😂), o sprandinės kepsnys labai minkštas! Prie kepsnio buvo pateikta puri bulvių košė, šviežios ir traškios kopūstų salotos bei majonezinis-bruknių (spėju pagal skonį) padažas, kuris labai derėjo su mėsa.
Bendrai galėčiau pasidžiaugti tokiu pietų komplektu, kuris kainavo adekvačią kainą (o gal net reikia sakyti kainavo pigiai lyginant su kitomis vietomis)! Vienintelis minusas dėl mano pasirinkimo - antrojo patiekalo lėkštė, kuri buvo per daug išgaubta ir joje nebuvo patogu valgyti mėsą.
Draugei taip pat patiko baklažano patiekalas, nustebino savo dydžiu, bet bendras daržovių miksas savo skoniu nenuvylė. Kaina jo didesnė, bet kokybė ją atitiko.

 

🎈 Ar greita? Su išsiaiškinimu maisto užsakymo principo (žr. prie įdomybių) ir įdomiais pokalbiais užtrukome 50 min. Bet turiu atkreipti dėmesį, kad mūsų pietų metu buvo nemažai laisvų staliukų.

 

🎈 Kas įdomu? Kadangi čia lankėmės pirmą kartą, nežinojome visos maisto užsakymo/mokėjimo tvarkos, tad turėjome užkalbinti padavėją ir pasiteirauti, kokiu principu čia viskas vyksta (suklaidino mus žmonių eilė prie baro). Trumpas patarimas šiai vietai - prie menamo įėjimo (kada tokia atvira erdvė, sunku įvardinti konkrečią vietą įėjimu) dirbti aptarnaujančiam personalui, kuris pasitiktų lankytojus ir informuotų apie "tvarką". Šiuo atveju aš pabūsiu tuo personalu ir pasakysiu, jog principas yra toks: gali sustoti prie dviejų sriubų katilų ir aptarnaujantis personalas tau įpils pasirinktos sriubos, kurią nusineši prie savo staliuko + prie to staliuko ateis dar kita padavėja priimti tavo antrojo patiekalo ar kt. patiekalų užsakymo. Mūsų atveju buvo dar kitoks principas - mes tiesiog atsisėdome prie staliuko ir padavėja mums atnešė tiek sriubą, tiek antrąjį patiekalą. Mus suklaidinusi žmonių eilė prie baro susidaro tada, kada lankytojai nori išskaidytų sąskaitų, kitu atveju tiesiog sėdi prie savo staliuko ir lauki padavėjos su sąskaita. 😊

 

Atsiskaitymas galimas tiek grynais, tiek kortele. Palikome 0,5 EUR arbatpinigių.

 

Gal dirbi čia ir pietauji dažniau? Pasidalink įspūdžiais! 😊

 

Daugiau nuotraukų iš #PietųPertrauka rasi Facebook paskyroje.

 

Roberta, 🍴

 

Roberta

Share on Facebook
Please reload