Kolonos

August 22, 2016

 

 

Labas, sugrįžusia vasara besidžiaugiantis skaitytojau! ☀
Savaitės pradžioje pasidalinsiu su Tavimi įspūdžiais iš dviejų vieno tinklo kavinių, kur skirtingomis dienomis atvykau papietauti:
1) Greitai #PietųPertrauka atvykome prieš pat ėjimą pasveikinti kitos kolegės su diplomo gavimu - viešbučio Hotel "Senatoriai" baras rūsyje (Tilto g.). Atvykome papietauti dviese apie 11.20 val. ir iš dienos pietų pasirinkimų (jų gana daug) išsirinkome: šaltibarščius su bulvėmis (1,45 EUR) ir aš - daržovių salotas su tunu (2,5 EUR), kolega - lietinius su daržovėmis ir baziliko padažu (2,4 EUR).

2) Kitos #PietųPertrauka metu apie 15.00 val. atvykau viena papietauti į Verslo Kolonos (Švitrigailos g.) ir vėlgi iš gana plataus meniu (žr. nuotraukoje + jie kasdien fotografuoja šią nuotrauką ir kelia į Facebook profilį, kurį gali pakviesti draugauti, t.y. jis sukurtas kaip asmens ⁉) užsisakiau šaltibarščių su bulvėmis (1,5 EUR) ir mažą Kijevo kotletą (2,9 EUR) su pasirinktu bulvyčių fri ir dviejų salotų: burokėlių ir kopūstų garnyru (grikiai, ryžiai ir dar morkų salotos buvo galimos).

Iš pavadinimų tikriausiai aišku, jog tai Kolonų tinklo maitinimo vietos.

 

🎈 Ar skanu? Čia toks netyčinis sutapimas, kas abu kartus valgiau šaltibarščius, kurie karštomis dienomis puikiai atgaivino, tad jie man ir kolegai patiko. Jokio specialaus skonio čia tikrai nebuvo, tiesiog paprasti gaivūs šaltibarščiai ir virtos bulvės prie jų.
1) Deja, bet antrieji patiekalai labai nuvylė, nes blyneliai buvo perkepti ir dar plaukė padaže, o mano salotas iš pradžių atnešė visiškai kitokias negu buvo aprašyta meniu, tad teko aptarnaujančio personalo paprašyti pakeisti. Gaila, kad nenufotografavau pirminio varianto, nes jis ne tik, kad neatitiko meniu aprašyto, bet bendrai prasilenkė su pavadinimu „salotos su tunu“, geriau būtų tikę „bulvės su tunu“. 😂
Padavėjui jas pakeitus ir perdavus virtuvės atsiprašymą, visi ingredientai kaip ir buvo vietoje, bet skonis tikrai nebuvo džiuginantis – viskas sumesta, jokio padažo.
2) Džiugiau galiu atsiliepti apie antrosios vietos antrąjį patiekalą – mažąjį Kijevo kotletą, kurį pirkdama neįsivaizdavau, kad ir gausiu tokią mini versiją (maisto užteko, čia daugiau išvaizda pralinksmino). Kijevas buvo minkštas, „šlapias“ vidus, o garnyras, nors ir paprastas, bet taip pat skanus (bulvytės neperkeptos, salotos be jokių keistų užpilų). 👋

 

🎈 Ar greita? Pirmoje vietoje pietūs su salotų pakeitimu užtruko apie 30 min., o antroje dar trumpiau (nes jau buvo tikra popietė) – 20 min., tad tas tikrai buvo greita. Turiu paminėti, jog Verslo kolonose jūs užsisakė prie baro, sumokate ir iškart gaunate savo patiekalą, t.y. virtuvėje dirbantys asmenys operatyviai paruošia ir perduoda jūsų porciją.

 

🎈 Kas įdomu? 1) Esu čia pietavusi anksčiau ir kažkaip visai su šypsena iš čia išeidavau (todėl ir pasiūliau kolegai ateiti greitai ir gana pigiai papietauti būtent čia), bet, deja, šis kartas stipriai nuvylė. Bendrai ši kavinė čia veikia jau senokai (ji turi ir patalpas viršuje, kur neabejoju, jog situacija geresnė), bet atrodo, kad ji ir liko dar 2005 m. lygyje (interjeras tamsokas, lauko terasa irgi primena daugiau užeigą..), tad labai norėtųsi palinkėti pokyčių!
2) Šiose kolonose pietavau pirmą kartą, įspūdis tikrai geresnis – tai tiesiog greitų visiškai paprastų pietų vieta, kur tave pasitinka malonus aptarnaujantis personalas, kur viskas spėju nesikeičia jau daug metų..

 

Atsiskaitymas galimas tiek grynais, tiek kortele.

 

Ar pietavai bent vienoje iš šešių Vilniuje esančių Kolonų maitinimo vietų? 

 

Daugiau nuotraukų iš #PietųPertrauka rasi Facebook paskyroje.

 

Roberta, 🍴

 

Share on Facebook
Please reload