A-petit

August 24, 2016

 

Sveikas, mielas skaitytojau! ☀
Noriu su tavimi pasidalinti labai šviežiais įspūdžiais (vakar dienos), kur kartu su kolege atvykome papietauti apie 12.00 val.
Nustebome pamatę tokį didelį lankytojų srautą, bet pasidžiaugti mūsų puikia #PietųPertrauka
A-petit (Vytauto g., Palanga) vis tiek labai norime!

Taigi, pietums išsirinkome: šaltibarščius su bulvėmis (1,6 EUR), jautienos sriubą (1 EUR) bei vištienos blauzdelių kepsnelius su grietinėlės-kario padažu, ryžiais ir keptomis pa...prikomis (3,6 EUR). Stalo vanduo su citrina ir uogytėmis nemokamai.

 

🎈 Ar skanu? Taip taip taip! Tikrai maisto skonis, pateikimas (ypatingai šaltibarščių), porcijos dydis ir kaina mums labai patiko, tad čia dideli aplodismentai. 👋
Šaltibarščiai buvo tiršti, prie jų buvo pateikta tiek daug skaniai apkeptų bulvių, kad kolegė jautėsi persivalgiusi (bet ji pas mus ne daug ir valgo 😂).
Jautienos sriuba taip pat buvo pilna įvairių ingredientų, nei per karšta, nei per šalta. Galbūt galėjo būti truputį aštresnė, bet čia gal tik aš įsivaizduoju jautienos sriubą kaip tarsi čili, tad peikti tikrai negaliu.

 

🎈 Ar greita? Nors lankytojų buvo tikrai labai daug (norėjome sėdėti viduje, bet laisvų staliukų nebuvo ir atsisėdome lauko terasoje, kur greitai taip pat visi staliukai buvo užimta), mus aptarnavo ir maistą pateikė pakankamai greitai. Mūsų pietūs su darbų aptarimu truko apie 1 valandą.

 

🎈 Kas įdomu? Šią vietą išbandžiau, remdamasi jūsų rekomendacijomis ir labai dėkoju už ją! Vieta sužavėjo savo jaukiu interjeru (toks tikras namų restoranėlis), kokybišku maistu, įvairiomis mažomis, bet mielomis detalėmis.

Puiku, kad Palangoje yra tokių vietų ir net ne Basanavičiaus gatvėje. 😊

 

Atsiskaitymas galimas tiek grynais, tiek kortele. Palikome 0,5 EUR arbatpinigių.

 

Ar tu pietavai čia? Kokie tavo įspūdžiai?

 

Daugiau nuotraukų iš #PietųPertrauka rasi Facebook paskyroje.

 

Roberta, 🍴

Share on Facebook
Please reload