Vaidilutė

August 26, 2016

 

Labas, penktadieni! 😊
Taip greitai prabėgo savaitė, kad tik šis įrašas man leidžia prisiminti, jog šiandien jau penktadienis ir kad aš visą šią savaitę dirbau ir pietavau Palangoje. Būtent iš dar vienos savo #PietųPertrauka vietos Palangoje noriu pasidalinti įspūdžiais su Tavimi, mielas skaitytojau! Šįkart su labai gražia draugų pora susitikome papietauti Vaidilutė (Meilės al., visai šalia jūros).

 

Dienos pietų pasiūlymų ši vieta neturi, tad rinkomės iš gana glausto jų bendro... meniu. Aš ir Ugnė savo pietums išsirinkome Cezario salotas (6 EUR), o Justas - šaltibarščius (3 EUR) ir Tacos su vištiena (jeigu nesuklysiu, tai 5,5 EUR). Stalo vanduo nemokamai, Cappuccino po 1,8 EUR.

 

🎈 Ar skanu? Šaltibarščių burokėliai buvo sutrinti, tad bendrai sriuba buvo gana tiršta ir labai soti. Pateikimas taip pat įdomus, skaniai apkeptos bulvytės suvertos ant iešmelio, o pati sriuba pateikta gilioje lėkštėje (atrodo, kad nors ir valgai, sriuba nesibaigia).
Mūsų salotų taip pat buvo labai daug bei jos buvo "Vaidilutės" Cezario salotos su vištiena, panaudota saikingai padažo.
Tacos su vištiena kolegai patiko, tik buvo gana aštru (jelapenas kaltas). Kas mus nudžiugino, kad kukurūzų paplotėliai nebuvo sausi, o apkepus juos su sūriu, tapo minkšti ir labai skaniai valgėsi!
Apibendrinant, maisto pateikimui ir skoniui skiriami dideli aplodismentai!

 

🎈 Ar greita? Priėjus aptarnaujančiam personalui (smagu matyti dirbančius pažįstamus jaunus žmones, linkėjimai!) mes pasiteiravome, kiek užtruks paruošti mūsų pasirinkimus. Sulaukėme atsakymo, kad kadangi mes esame beveik pirmieji klientai, mums maistas bus pateiktas greitai. Mūsų pietūs truko apie 1 val. 15 min., su pokalbiais ir geru oru jie tikrai neprailgo. Bet atsižvelgiant į bendrą chill atmosferą čia, tikrai reikėtų pasiplanuoti ilgesnius pietus.

 

🎈 Kas įdomu? Pamačiau šios vietos reklamą Facebook ir iškart nusprendžiau, jog per šią savaitę man čia reikia atvykti papietauti. Juk Palangoje tikrai norisi išbandyti ne tik J. Basanavičiaus gatvėje įsikūrias maitinimo vietas. 😊
Vaidilutė pasislėpusi labai gražioje vietoje, šalia Birutės kalno ir labai netoli jūros (net ir ošimą tikiu, jog gali girdėti). Ši vieta - legendinė Palangoje, nes 1968 m. čia tokiu pat pavadinimu veikė vienas prabangiausių restoranų šiame mieste.
Nors Vaidilutė atgimė tik šio birželio pabaigoje, bet padaryta jau nemažai - surengti įvairūs koncertai, pritraukti spalvingi ir kitokią Palangą mylintys klientai.


Interjeras sukuria labai paprastą, bet kartu ir žavią atmosferą, įsitikinkite nuotraukose patys. 😊

 

Atsiskaitėme grynais ir nepaklausiau, ar galima kortele. Gal tu žinai, skaitytojau? Ar jau buvai čia? 😊

 

Gražaus savaitgalio ir laukite naujų įspūdžių jau kitą savaitę!

 

Daugiau nuotraukų iš #PietųPertrauka rasi Facebook paskyroje.

 

Roberta,🍴

 

P.S. girdėjau, kad savaitgaliais čia sausakimša ir gana sudėtinga su aptarnavimu, tad tobulėjimų ribų nėra

Share on Facebook
Please reload