Žvėryno Smuklė

August 29, 2016

 

Sveiki!💐
Nauja darbo savaitė, nauji ir įspūdžiai, kurie šįkart iš savame rajone (dirbu Žvėryne) įsikūrios maitinimo vietos.
Kada turi daug darbų, visada ieškai alternatyvos greitiems pietums, tad šįkart su drauge Asta 12.00 val. tokiai greitai #PietųPertrauka susitikome šalia darbo esančioje Žvėryno Smuklė (Vytauto g.).


Čia pietavau pirmą ir manau, jog paskutinį kartą. Kodėl? Atsakydama, tradiciškai apačioje pateikiu savo įspūdžius: Ar skanu/Ar greita/Kas įdomu.

 

Pietums užsisakėme iš dienos pietų variantų: abi užsisakėme vištieną, įdarytą špinatais, su bulvėmis ir salotomis (3,4 EUR), aš dar šaltibarščių (1,6 EUR), o draugė šviežiai spaustų sulčių (1,1 EUR) bei kavos, kurios taip ir neatnešė. Kiti tos savaitės dienos pietų patiekalai - nuotraukoje. Atvykus pirmadienį, jau galėsite matyti ir kitų dienų pasiūlymus, Facebook paskyroje Smuklė apie tai nerašo.

 

🔎 Ar skanu? Šaltibarščiai savo skoniu niekuo neišsiskyrė: ingredientai sudėti, išmaišyti, uždėti svogūnų laiškai "pagražinti" ir "paskaninti", šalia pateiktos apkeptos bulvės. Suvalgiau, nesiskundžiu, bet papildomai komentarų ir nesuvalgoju.
Antrasis patiekalas - vištiena labai nuvylė savo skoniu. Nežinau, ar pritrūko prieskonių, ar špinatų įdaras netiko, ar tiesiog meilės gaminant maistą nebuvo įdėta, bet pusę porcijos abi kaip susitarusios palikome. Pateiktas garnyras (skystos salotos, dvi pomidorų skiltelės) ir gausus kiekis padažo taip pat nepridėjo nei žavesio, nei pagerino skonį. Kas galbūt patiko, tai bulvės, nors man asmeniškai jau jų užteko nuo sriubos.
Patiekalų pateikimas tvarkingas ir paprastas, medinis stalas nuvalytas.

 

🔎 Ar greita? Atsisėdome lauko terasoje ir buvom greitai aptarnautos - per 30 min. nepabaigėme savo pietų ir jau keliavome gerti kavos (kurios taip draugei ir neatnešė) į mano darbo vietą.

 

🔎 Kas įdomu? Norėčiau garsiai pabarti šios vietos aptarnaujantį personalą, nes tokio aptarnavimo neturėtų būti. Padavėjos keitėsi, bet jų bendravimas negerėjo: "Jūs man nesakykite, ko neimate, sakykite konkrečiai, ko norite"; "Tai nesuvalgėt visko?"; "Oi, pamiršau kavą".. Sakiniai be konteksto skamba paprastai, bet mums labai tas nepatiko ir tas tikrai turi būti taisoma! 😡
Pozityvus dalykas - greitas maisto pateikimas, nors kas iš jo, jeigu patiekalų nesinori valgyti.. Liūdna ir nuoširdi rekomendacija tobulėti tobulėti tobulėti! ☀

 

Atsiskaitymas galimas tiek grynais, tiek kortele. Palikome 0,3 EUR arbatpinigių, nes tiesiog skubėjome gerti kavos ir nesulaukėme grąžos.

 

Ar tavo nuomonė pozityvesnė apie šią vietą? 😳

 

Daugiau nuotraukų iš #PietųPertrauka rasi Facebook paskyroje.

 

Roberta, 🍴

Share on Facebook
Please reload