Pilialaukis

August 31, 2016

 

Labas! ⛅
Šiandieną noriu pasidalinti su tavimi įspūdžiais iš Vilnius - Trakai kelyje įsikūrusios ir anksčiau tokius šlovingus laikus išgyvenusios vietos (tiesa, nuo tada pasikeitė pavadinimas ir spėju, kad savininkai taip pat) - Pilialaukis, kur viena atvykau papietauti apie 13.00 val.

Dienos pietų variantai visai savaitei į priekį yra skelbiami šios vietos Facebook paskyroje ir aš šįkart pavyzdingai atlikau namų darbus bei savo #PietųPertrauka variantą išsirinkau iš anksto, tad atvykus liko tik iškart jį pristatyti aptarnaujančiam personalui: šiupininė sriuba (1 EUR), menkės kepsnys su daržovėmis ir bulvių koše (3 EUR), stalo vandens su citrina didelė taurė (simboliškai 0,05 EUR). Dar galėjau rinktis iš salotų ir mėsos patiekalo, bet, kadangi ir taip retai valgau žuvį, pasirinkau būtent ją.

 

🎈 Ar skanu? Šiupininė sriuba buvo pilna įvairių ingredientų, buvo maloniai karšta. Prie jos buvo pateiktos duonos riekelės, o pati sriuba buvo pateikta mielame akiai indelyje (viskas subrendinta 😊).
Antrasis patiekalas nustebino savo porcijos dydžiu, nes tiek menkės kepsnys buvo didelis, tiek garnyro buvo pateikta labai daug. Skonis man tikrai patiko, menkė buvo gerai iškepta, bulvių košė buvo šilta ir nelipni, salotos šviežios ir gaivios, bet taip ir liko lėkštėje pusė bulvių košės ir kepsnio..

Ko man buvo per daug - padažo ant kepsnio. Siūlyčiau jį pateikti atskirai indelyje, kad kiekvienas lankytojas galėtų užsipilti pagal skonį pats. Visa kita - skanu ir šaunu, jog pietų pasirinkimas nekainavo kaip dabar madinga: kuo toliau nuo miesto, tuo brangiau. 😂

 

🎈 Ar greita? Kadangi tuo metu buvo užimti ~5 staliukai (iš minimaliai bent šimto), tai visas aptarnavimas buvo labai greitas ir mano pietūs netruko net 30 minučių. 

 

🎈 Kas įdomu? Jau pradžioje užsiminiau apie tas šlovingas šios vietos dienas, kada buvo taip populiaru vykti į visus -iemius. Gaila, kad ši vieta turėjo ne trumpą užsidarymo laikotarpį, o atgijusi, nepritraukia tiek daug lankytojų, kiek joje yra vietų (smagu, jeigu savaitgaliais ar kokių švenčių metu būna kitaip).

 

Kada aš pietavau čia, prie gretimo staliuko sėdėjo lietuvių atlydėti keli kiniečiai, tad ir pati pagalvojau, jog tikrai atsivešiu savo užsienio draugus čia bent kartą papietauti - vis kitaip nei miesto centre.

 

Atsiskaitymas galimas tiek kortele, tiek grynais. Palikau 0,5 EUR arbatpinigių ir sulaukiau nuoširdžios padėkos bei geros dienos palinkėjimo.

 

Ar tu su savo draugais/svečiais atvažiuotum čia? 😊

 

Daugiau nuotraukų iš #PietųPertrauka rasi Facebook paskyroje.

 

Roberta, 🍴

Share on Facebook
Please reload