TOP RUGPJŪTIS

September 1, 2016

 

Labas, mielas skaitytojau! 💐
Ar šis puslapis įkvepia Tave laikytis pagrindinės auksinės taisyklės – stengtis kasdien pietauti skirtingoje vietoje? Mane ir įkvepia ir įpareigoja toliau vadovautis šia taisykle ir pristatyti Tau įspūdžius iš įvairių įvairiausių vietų Vilniuje ir ne tik*!

Prieš kelis mėnesius pristačiau šio puslapio naujovę - nenorėdama atsilikti nuo geriausiųjų rinkimo tendencijų, kiekvieno mėnesio gale ir aš sudarysiu atitinkamai to mėnesio TOP 5 geriausias #Pi...etųPertrauka vietas pagal tris pagrindinius kriterijus: ar skanu/ar greita/kas įdomu (pagal juos rengiu kiekvieną įrašą).

 

Jau pristačiau balandžio-liepos mėnesių geriausių penketukus (žr. įrašą žemiau arba visus įrašus patogiai rasi ir čia: www.pietauju.blogspot.lt), o rugsėjo 1-osios skambučiui beskambant, pristatau RUGPJŪČIO geriausiuosius.

 

⭐ RUGPJŪTIS ⭐
1.
A-petit (Vytauto g. 112, Palanga)
2.
Restoranas Time (Mindaugo g. 27, Vilnius)
3.
K29 Lounge (Konstitucijos pr. 29, Vilnius)
4.
InContro Hot Pot (Gedimino pr. 46, Vilnius)
5.
Juokiasi Puodas (Open Kitchen Vilnius) ir Vaidilutė (Meilės al. 38, Palanga)

 

Noriu priminti, jog šiame puslapyje pažymių, žvaigždučių ar kitų vertinimo simbolių maitinimo vietoms neskiriu, o pateikiu savo (ir dažnai pietavusių kartu kolegų, draugų, giminaičių ir pažįstamų) įspūdžius.

 

Turi kitokią nuomonę, nori papildyti mano įspūdžius? – drąsiai komentuok įrašus ar parašyk man privačią žinutę. Visada smagu girdėti skaitytoją! 💐

Stiprinkim bendruomenę kartu! Skanių pietų!

 

 #PietųPertrauka rasi Facebook paskyroje.


Roberta, 🍴

 

* Smagu, kad Tau jau papasakojau apie maitinimo vietas Alytuje, Kaune, Palangoje, Vengrijoje.

Tags:

Share on Facebook
Please reload