MERCI Restaurant & Lounge

September 5, 2016

Labas labas labas!
Jeigu orai mūsų nedžiugina, tai bent jau skanus ir kokybiškas maistas gali nuotaiką pakelti. Būtent apie tokį maistą šiandieną ir noriu parašyti – skanius ir kokybiškus #PietųPertrauka patiekalus.

 

Atvykau viena apie 13.15 val. papietauti į MERCI Restaurant & Lounge restoraną (Konstitucijos pr.) ir radau gana tuščią šią nuostabią maitinimo vietą (pietaujančių bumas tikriausiai jau buvo praėjęs).

Dienos pietų variantai yra skelbiami jų Facebook paskyroje kiekvienos dienos ryte, bet aš tokia pažangi nebuvau ir maistą rinkausi jau atvykusi. Pietums užsisakiau: šaltibarščių su keptomis bulvėmis (1,75 EUR) ir kijevo suktinuką su bulvių-morkų piure (4,9 EUR). Stiklinė, įrankiai jau iš anksto padėti ant stalo, stalo vandenį (nemokamai) padavėja taip pat atnešė ir įpylė labai greitai.
Dar tą dieną galėjau rinktis žuvienės sriubą (kiek mačiau jų ankstesnius pasiūlymus, tai per dienos pietus visada galėsite rinktis iš dviejų sriubų), dviejų rūšių salotas, makaronus bei dienos desertą.

 

🎈 Ar skanu? Sulaukusi šaltibarščių, pirmiausia nudžiugau dėl jų pateikimo (džiugino ir antrojo patiekalo pateikimas), nes lėkštės – nuostabios! Šaltibarščiams įdomų skonį suteikė įvairios pabarstytos žolelės (tikrai ne svogūnų laiškai), bulvytės buvo labai gardžiai apkeptos, nepersūdytos ar kitaip nesugadintos. Esu kažkada rašiusi, kad labai sunku sugadinti šaltibarščius, bet taip pat tikiu nėra lengva juos pagaminti įsimenamus, turinčius kitokį skonį nei pas močiutes. Tad Merci tikrai sugeba tą skonį išgauti ir čia šaltibarščių (ir ne tik) ateisiu valgyti dar ne kartą.
Tiek išgyriau sriubą, bet ne mažiau pagyrų vertas ir kijevo suktinukas, kurio visas garnyras: bulvių košė su morkų piure, žalumynai buvo puikiai suderinti tarpusavyje. Kijevas ne per daug apkeptas, vidus minkštas ir „šlapias“. Aplodismentai šiam pietų deriniui! 👏

 

🎈 Ar greita? Greitumo taip pagirti negalėčiau, nes tikėjausi greitesnio aptarnavimo ir maisto pristatymo, atsižvelgiant, kiek lankytojų tuo metu buvo restorane (turėjau skubėti grįžti į darbą, tad vis stebėjau laikrodį). Mano pietūs, kada buvo užimti dar 3-4 staliukai, užtruko apie 45 min. Yra kur tobulėti. 

 

🎈 Kas įdomu? Aš vis mėgstu prisiminti, kas čia buvo anksčiau (kiekvienas savaip juk galime prisidėti prie istorijos kūrimo), tad prieš daugiau nei 4 metus čia veikė grilio patiekalų restoranas, o priešais jį kiniečių restoranas, kuris dienos pietums siūlydavo bufetą. Tuo metu tai buvo unikalu (apart Grill Brazil, kurie tokiu principu visada dirba), tad aš ir kolegos vis čia apsilankydavome.

Dabar labai džiaugiuosi, jog atsidaręs Merci restoranas kelia kartelę maisto kokybei ir gaivina šią Vilniaus miesto dalį kartu su dar keliomis maitinimo vietomis. Turiu pagirti interjerą, lauko terasos įrengimą, aptarnavimo kokybę, tikrai sukuriate jausmą, jog pas jus norisi sugrįžti.
Dar prie įdomybių paminėsiu, jog šiame restorane veikia atskira vandens pypkės rūkymo salytė, tad jos mėgėjams čia tikrai patiks.

 

Atsiskaitymas galimas tiek grynais, tiek kortele. Palikau 0,5 EUR arbatpinigių.

 

Ar pietavai šiame restorane, kokie tavo įspūdžiai? 💐

 

Daugiau nuotraukų iš #PietųPertrauka rasi Facebook paskyroje.

 

Roberta, 🍴

Share on Facebook
Please reload