Degustacija @ Vapiano Vilnius

September 9, 2016

Labas, skaitytojau!
Baigiasi pirma pilna rudens savaitė, o aš skubu pasidalinti su Tavimi labai pozityviais įspūdžiais iš vietos, kurioje jau buvau per savo #PietųPertrauka.
Klausite, kodėl tuomet noriu vėl pasidalinti įspūdžiais, jeigu šio puslapio auksinė taisyklė – stengtis kasdien pietauti skirtingoje vietoje? Va va.. šįkart noriu pasidalinti kitokiais negu įprasta įspūdžiais (neatsakysiu į klausimus Ar greita/Kas įdomu) iš ypatingųjų Vapiano Vilnius patiekalų degustacijos, į kurią atvykti sulaukiau pakvietimo iš jų šauniosios marketingo vadovės (ačiū, Egle! 💐)

 

Pradėsiu nuo to, kad šis restoranas dviem mėnesiams pristato ypatinguosius patiekalus, kurie vėliau atitinkamai kinta, tad rugsėjo – spalio mėnesiai dedikuoti vegetariškiems ir veganiškiems patiekalams! Mane tas nuo pat pradžių suintrigavo, nes kaip jau supratote iš ankstesnių mano įrašų – nesu nei vegetarė, nei veganė.

Eglė subūrė daugiau nei 10 žmonių (rašančių apie maistą, fotografuojančių, filmuojančių ar vegetarizmą ir veganizmą propaguojančių) prie jų gyvojo alyvmedžio ir degustacija prasidėjo. Pridedu ypatingųjų patiekalų meniu, mums teko džiaugsmas paragauti viską, išskyrus falafelių rinkinį, kuris Vapiano jau nėra naujiena.

 

🎈 Tad ar skanu? Didelė dalis patiekalų mane nustebino savo skoniu, nes tikrai suprantu, jog vegetarai ir veganai gali valgyti skaniai, bet kad taip skaniai viskas gaunasi - smagu! 👋
Mano degustacijos favoritai: rizotas su moliūgais, makaronai su moliūgais, daržovių lazanija, bolivinių balandų salotos ir nerealus bananų kremo su karamelizuotais riešutais desertas! Viskas šiuose patiekaluose derėjo tarpusavyje, buvo puikiai pagaminti ir aš tikrai šiuos patiekalus užsisakyčiau dar kartą tiek per pietus (jeigu jie tik būtų), tiek kitu metu.

Mažiau man patiko: „Rytų salotos“, pica su saldžiosiomis bulvėmis ir lapiniais kopūstais bei ožkos sūriu, moliūgų sriuba ir salotos „Tex-Mex“, nes kai kur padažas ar koks nors ingredientas pagal skonį nelabai tiko, bet visa tai pažymėjau ir perdaviau nuomonę restoranui. 😊

 

Aš jau anksčiau džiaugiausi maisto kokybe Vapiano restorane, o ši degustacija tik dar kartą įrodė, kad čia profesionaliai ir atsakingai į tai žiūrima. Garsiai Jums ploju! 👋

 

Ar esi ragavęs/usi kitus Vapiano ypatinguosius patiekalus? Kokia tavo nuomonė? 😊

 

Daugiau nuotraukų iš #PietųPertrauka rasi Facebook paskyroje.

 

Roberta, 🍴

 

p.s. gražaus visiems savaitgalio!

Share on Facebook
Please reload