Manami

September 12, 2016

Labas, skaitytojau!
Nauja savaitė ir naujas mano įrašas (jau berods koks ~80, greitai laikas bėga ☀). Jau dalinausi su tavimi įspūdžiais iš tinklinių maitinimo vietų, tad šiandieną noriu padaryti tą dar kartą.

#PietųPertrauka metu apie 12.30 val. atvykau su kolege Eliza papietauti į PANORAMA įsikūrusį Manami, prie kurio įėjimo pakabinta reklama skelbė, jog verslo pietūs čia prasideda nuo 3,3 EUR. Gerai, išbandysime.

 

Pietums užsisakėme iš dienos pietų pasiūlymo: dienos sushi sriubą (0,9 EUR), aš - kiaušininių makaronų, kiaulienos faršo ir kitų ingredientų (apie juos vėliau) woką (3,5 EUR), o kolegė - Tori Donburi patiekalą: ryžiai, vištienos kumpeliai, kokosų pienas, karis ir kt. (3,8 EUR). Pietaujant siūloma įsigyti ir stalo vandens su citrina ir agrastais arba mėta ir šaltalankiais (taurė kainuoja 0,6 EUR), užsisakėme po vieną ir mes.
Kaip jau matote iš kainų, mūsų pietūs kainavo daugiau nei 3,3 EUR, nes rinkomės ne pačius pigiausius pietų variantus (3,3 EUR kainuoja sriuba + sushi pasiūlymas).


Maisto pateikimas tvarkingas, man labai patinka atnešami šilti rankšluostukai.

 

🎈 Ar skanu? Kadangi atėjome tikrai labai išalkusios, apsidžiaugėme skania dienos sriuba. Sriubos ingredientai derėjo tarpusavyje ir suteikė įdomų skonį, pati sriuba nebuvo per karšta.
Deja, bet to paties pasakyti apie savo antrąjį patiekalą - woką tikrai negaliu, nes daržovės buvo atšildytos iš maišelio, patiekalui trūko įdomesnių prieskonių, laiškiniai svogūnai dar labiau sumenkino šio patiekalo išvaizdą ir skonį. Reziumuojant, šio patiekalo woku tikrai nepavadinsiu, čia simple makaronai su simple faršu ir daržovėmis iš maišelio. Liūdesėlis 😢
Pozityvu, kad Elizai jos patiekalas patiko, buvo aštrokas dėl aitriųjų paprikų, bet skanus, dėl kurio ji džiaugėsi savo pietumis (kažkur tik nuotrauka jos patiekalo pradingo. Eliza, gal turi nuotrauką? Pasidalink komentare). 😊

 

🎈 Ar greita? Neskubėdamos papietavome per 45 min., bet bendras aptarnavimas ir maisto pristatymas greitas.

 

🎈 Kas įdomu? Kas man patiko Manami, tai interjeras ir jų terasa būtent Panoramos prekybos centre. Dar smagu, kad stalo vanduo nėra tik vanduo su citrina, o gali pasirinkti su uogytėmis.

Nebuvau ir nesu nusistačiusi prieš tinklines maitinimo vietas, bet mieliau aplankysiu kitas vietas, o čia sugrįšiu, tik jeigu bus labai jau ekstra reikalas.

 

Atsiskaitymas galimas tiek grynais, tiek kortele.

 

Ar pietavai šio tinklo kavinėse? 😊

 

Daugiau nuotraukų iš #PietųPertrauka rasi Facebook paskyroje.

 

Roberta, 🍴

Share on Facebook
Please reload