Sue's Indian Raja

October 4, 2016

 

 

Aš jau grįžau, mielas skaitytojau! ☀
Su Tavimi anksčiau jau esu pasidalinusi įspūdžiais iš vieno indų restorano (jis mane truputį nuliūdino), o šiandieną mano ir dviejų kolegų Gabijos ir Tomo labai teigiami įspūdžiai iš dar vienos #PietųPertrauka iš indų virtuvės - Sue's Indian Raja (Odminių g., prieš Katedrą).

Su kolegomis atvykome papietauti apie 13.00 val. ir radome nemažai laisvų staliukų viduje, o lauke visi staliukai laukė klientų (buvo vėjuota, tad nelabai jauku buvo s...ėdėti lauke). Mūsų džiaugsmui būtent nuo šios dienos, kada mes pietavome, į restoraną sugrįžo verslo pietų pasiūlymai, kurie kiekvieną savaitę būna tie patys ir kasdien kainuoja po 7 EUR (žr. nuotraukoje).

 

Mes pasirinkome: aš ir Tomas - pirmadienio sriubą, Gabija - daržovių samosą, visi trys pasirinkome sviestinę vištieną su ryžiais/naan. Stalo vandens su citrina ąsotis kainavo 1 EUR.

 

🎈 Ar skanu? Viskas buvo labai skanu! Aš jau ne kartą čia valgiau sviestinę vištieną (populiaurias šio restorano patiekalas), tad pamačiusi ją dienos pietų meniu iškart rekomendavau kolegoms ją pasirinkti - ir mano rekomendacija jiems patiko.
Sriuba buvo maloniai karšta, nors pievagrybių joje daug nebuvo, bet bendras jų ir trintų pomidorų skonis buvo puikus. Gabija gyrė ir daržovių samosą (nuotraukoje matosi tik viena, bet pateikta buvo dvi), tik šiam patiekalui pritrūko estetiškesnio šviežių daržovių pateikimo.
Vištiena buvo puikiai paruošta grietinėlės ir sviesto padaže bei pateikta tandūre, čia net nereikia papildomų komentarų - būtina paragauti. Basmati ryžiai mano kolegai Tomui nelabai patiko, o kolegė Gabija džiaugėsi naan duonele.
Sriubos ir vištienos pateikimui aplodismentai. 👋

 

🎈 Ar greita? Taip, mus aptarnavo ir maistą atnešė greitai. Ilgiau užtruko faktas, jog užsisakius maisto, dar išbėgau apsipirkti bei tarp maisto aptarinėjome visus darbus. Mūsų #PietųPertrauka truko apie 1 valandą.

 

🎈Kas įdomu? Šis restoranas yra vienas mano favoritų Vilniuje, nes indiški patiekalai dar niekada nenuvylė. Pamenu tik vieną kartą, kada vyras užsisakė krevečių ir tada jau tikrai supratome, kad čia jų tikrai nereikia užsisakinėti. 😂
Šis restoranas - senbuvis Vilniuje, išgyvenęs įvairius laikotarpius ir išlaikęs savo klientus, puikią virtuvę, gerą aptarnavimą. O ar žinai kokia šio restorano pavadinimo istorija? 😊

 

Atsiskaitymas galimas tiek grynais, tiek kortele. Palikome 1,2 EUR arbatpinigių.

 

Ar pietavai čia, patiko?

 

Daugiau nuotraukų iš #PietųPertrauka rasi Facebook paskyroje.


Roberta, 🍴

Share on Facebook
Please reload