Antalija Kebabai

October 14, 2016

 

Labas, visur skubantys skaitytojai!
Ar aktyvus jūsų ruduo? Mano tikrai taip, visur lakstau ir nepamirštu
mūsų auksinės taisyklės - stengtis kasdien pietauti skirtingoje vietoje! ☀
Penktadienio pietums noriu su Tavimi pasidalinti įspūdžiais iš netradicinės (man) #PietųPertrauka vietos - Anatolija Grill-Kebab (J. Jasinskio g.)

 

Į šią vietą atvykau su kolega Tomu apie 12.40 val. ir radome daug laisvų staliukų viduje ir visus tris lauke. Pietums užsisakėme jų dienos pietų pasiūlymą: dienos sriuba (tuo metu buvo pupelių, bulvių, morkų ir paprikų miksas) bei po mažą kebabą su jautieną. Toks komplektas kainavo 3,5 EUR, jeigu norėsite didelio kebabo – 3,9 EUR, jeigu su vištiena, kainos dar truputį padidės. Gėrimų neužsisakėme, bet mačiau, jog ir su jais galima įsigyti kompleksus.
Maisto pateikimas paprastas, bet tvarkingas ir viskas švaru.

 

🎈 Ar skanu? Sriuba mums patiko, nes: a) buvo pilna morkų, bulvių, paprikų ir pupelių; b) buvo nei per karšta nei per šalta; c) buvo maloniai aštri. Tikrai didelių lūkesčių jai neturėjome, bet paragavus, abu sutartinai linktelėjome – skanu. 
Kebabai buvo kaip kebabai (jautiena, daržovės, lavašas), išskyrus faktą, jog padažo nebuvo pripilta iki begalybės, o skirtingus padažus mums atnešė užsipilti patiems. Tad čia jau skonio reikalas, ar, kiek ir kokio padažo norėsi užsipilti.
Kas mus vėlgi nustebino, tai porcijos dydis – užsisakėme mažus kebabus, bet po jų jautėmės tikrai labai sotūs. 👋

 

🎈 Ar greita? Kadangi lankytojų daug nebuvo, o ir bendrai sriubą mums pateikė dar nespėjus susimokėti (kebabus irgi greitai atnešė), tai čia viena trumpiausių mūsų pietų pertraukų – 20 min. ir jau keliavome į ofisą atgal.

 

🎈 Kas įdomu? Jau minėjau, kad tai gana neįprasta vieta man pietauti (nors kebabų tikrai neboikotuoju) ir tikiu, jog ji netaptų mano pagrindine pietų vieta (jeigu netaikyčiau savo auksinės taisyklės), bet bendrai džiaugiuosi ją išbandžiusi. Mus labai pralinksmino gražiai lietuviškai kalbantis turkas (taip gražiai i jie taria lietuviškus žodžius) bei užrašas virš veidrodžio – „Jūs atrodote šiandieną puikiai“! Pasidžiaugėme tokiu komplimentu ir sutarėme su kolega dar čia kada sugrįžti. 😊

 

Atsiskaitymas galimas tiek kortele, tiek grynais.

 

Ar esi čia pietavę/usi?

 

Daugiau nuotraukų iš #PietųPertrauka rasi Facebook paskyroje.

 

Roberta, 🍴

 

Share on Facebook
Please reload