Pomodoro

October 18, 2016

 

 

Labas!
Intensyvaus darbo metu radau galimybę viena 13.30 val. išbėgti į #PietųPertrauka ir pasirinkau vieną maitinimo vietą arčiausiai tos dienos darbo vietos. Mano šiandienos įspūdžiai iš Vilniaus g. esančio Pomodoro.

Įėjusį per Centro pasažą, atsidūriau jų gana atviroje erdvėje (matote nuotraukoje), kurioje buvo užimti tik keli staliukai. Bet kadangi norėjau sėdėti, kur nors privačiau, įėjau į restorano vidų ir išrinkau vieną iš buvusių laisvų staliukų (žmonių viduje buvo jau tikrai daugiau).
Dienos pietų meniu buvo padėti ant stalo, tad aptarnaujančiai merginai pasakiau iškart, ką norėsiu užsisakyti (prieš tai ji greitai priėjo ir atnešė įprastą patiekalų meniu): dienos sriubą (tądien buvo lęšių) + vištieną grybų padaže (5,5 EUR visas komplektas) bei stalo vandens stiklinę (ji nemokama, bet ją atnešė tik po pakartotino priminimo).
Man labai patiko antrojo patiekalo pateikimas, nors ir sriuba buvo tvarkinga pateikta.

 

🎈 Ar skanu? Sriubos skoniui priekaištų neturiu, lęšių buvo daug ir buvo skanu. Pastebėjimą turiu dėl sriubos karštumo arba tiksliau vėsumo – tikrai būtų maloniau valgyti karštesnę sriubą su mažiau apdžiūvusia duonele.
Antrajam patiekalui – vištiena grybų padaže galėčiau paploti atsistojusi, nes tiek vaizdas, tiek skonis buvo labai puikus (ir čia jau pakankamai karšta)! 👋Galbūt nuotraukoje atrodo, kad porcija nėra didelė, bet iš tiesų labai skaniai ir sočiai pavalgiau (tiesa, bulvių piurė neįveikiau): vištiena gerai iškepta, padaže tikrai buvo grybų (o ne jų imitacija), salotos paprastos, bet šviežios ir gaivios. Ačiū, po mažo nusivylimo sriuba, antrasis patiekalas puikiai atpirko šios vietos pasirinkimą pietums. 😊

 

🎈 Ar greita? Kadangi užimtų staliukų buvo ne itin daug, buvau aptarnauta ir papietavau per 30 min. Tik šioje vietoje labai norėčiau palinkėti aptarnavusiai merginai daugiau šypsotis ir neatrodyti tokiai išsigandusiai bei pasimetusiai (ne tik tada, kada yra paprašomas atnešti fiskalinis kvitas, bet ir bendrai), juk puikiai dirbate savo darbą, tad bijoti tikrai nėra ko! 😊

 

🎈 Kas įdomu? Ši vieta turi terasą tikriausiai geriausioje Vilniaus vietoje arba tiksliau – judriausioje, kur daug užsieniečių, jaunimo, ofisų darbuotojų ir, žinoma, visus juos gaudančių fotografų (linkėjimai, Vincai!), tad kada mus lepina geri orai, čia sausakimša!
Vidaus interjeras man asmeniškai yra per tamsus, bet kartu ir suteikiantis nemažai privatumo (kaip ir foteliai – sofutės).

 

Atsiskaitymas galimas tiek kortele, tiek grynais. Palikau 0,4 EUR arbatpinigių.

 

Ar pietavai čia?

 

Daugiau nuotraukų iš #PietųPertrauka rasi Facebook paskyroje.

 

Roberta, 🍴

Share on Facebook
Please reload