Įspūdžiai iš bendros #PietųPertrauka @ Rene

October 28, 2016

 

 

Labas, mielas skaitytojau!
Prisiminus šio antradienio lietų ir šaltį, atrodo, jog nieko pozityvaus pasakyti negali. Bet iš tiesų tądien aš buvau labai pakilios nuotaikos, nes antradienį įvyko bendra #PietųPertrauka No2!!

Pirmiausia noriu padėkoti už atsiliepimus, kad idėja nepažįstamiems žmonėms susitikti papietauti kartu jums patiko ir tikrai pažadu kartoti bei kviesti išbandyti jus skirtingas vietas pietums! Ir, žinoma, audringi plojimai pietavusiems kartu, kurie neišsigando išsitraukti skėčių. 👋👋

 

O dabar apie pietus RENE (Antokolskio g., šalia Stiklių), kur pietums susitikome šešiese: aš, Gabija, Monika, Tomas ir du Mantai. Kadangi dienos pietų variantas sriuba+antras patiekalas kasdien būna tik vienas (paprasta pasirinkti), tai jį ir išsirinkome: žiedinių kopūstų sriuba bei kepta balta žuvis, įsukta į kumpį. Šio rinkinio kaina 4,6 EUR, perkant atskirai: sriuba 1,2 EUR, antrasis patiekalas 4,2 EUR. Stalo vanduo nemokamai.

 

Į visus šiuos tris tradicinius klausimus paprašiau atsakyti ir pietavusių drauge, tad pateikiu jungtinius mūsų visų atsakymus:

☔ Ar skanu? Taip! Rene garantavo dėl šios sriubos (taip parašyta meniu) ir ji tikrai buvo maloniai karšta, laimo sultys suteikė egzotišką ir svarbiausia įsimenamą skonį! 👋
Antrasis patiekalas nenudžiugino Gabijos, kuri tiesiog nemėgsta žuvies, o visiems kitiems pietavusiems kartu patiko įdomus citrininių ryžių skonis. Būtent jie ir padažas suteikė visam patiekalui labai įdomų skonį. Žuvis su kumpio skepetaitėmis kaip ir gerai, nors jų plačiau girti ar peikti nesiryžo nei vienas. ☺

 

☔ Ar greita? Atvykome papietauti kaip ir buvau skelbusi – 12.30 val. ir tuo metu labai didelio lankytojų srauto nebuvo (arba jie buvo pasiskirstę per kelias Rene erdves). Mus aptarnavo ir maistą pateikė tikrai greitai – jau 13.15 val. visi atsisveikinę keliavome darbuotis toliau (o aš dar pratęsiau pertrauką kavos gėrimu su kartu pietavusiu vienu iš Mantų).

 

☔ Kas įdomu? Pradėsiu nuo interjero, kuris čia toks įdomiai paprastas, kad visos detalės tikrai sužavi: stalai, kėdės (primena mokyklą), popierius – staltiesė, padavėjų apranga, paveikslai su mintimi, skrybėlės ir kt.
Dar vienas įdomus dalykas – aptarnavimas ir specialios detalės, kurias reikia išbandyti, atvykus čia pavakarieniauti ar kitu metu užsisakant maistą iš meniu (gaila, bet pietų metu visų savo firminių aptarnavimo detalių Renė neatskleidžia). Sudominau? Būtinai išbandykite! ☺

 

Atsiskaitymas galimas tiek grynais, tiek kortele. Palikome ~2,4 EUR (nesužiūrėjau tinkamai) arbatpinigių ir padėką už malonų bendravimą, įgyvendinant antrąją bendrą pietų pertrauką!

 

Skaitytojau, ar pietavai čia?

 

Daugiau nuotraukų iš #PietųPertrauka rasi Facebook paskyroje.

Roberta

Share on Facebook
Please reload