TOP RUGSĖJIS, SPALIS

October 30, 2016

 

Labas, sekmadieniautojau! 💐
Jeigu neseniai prisijungei prie šio puslapio bendruomenės, noriu paminėti, kad bendruomenę jungia auksinė taisyklė – stengtis kasdien pietauti skirtingoje vietoje! Būtent dėl to daugiau nei prieš pusę metų sukūriau šį puslapį, prie kurio turinio kūrimo kviečiu jungtis visus (komentuok ar dalinkis savo įrašais, naudodamas hashtag #PietųPertrauka).

 

Tai pat noriu priminti, jog šiame puslapyje pažymių, žvaigždučių ar kitų vertinimo simbolių maitinimo vietoms neskiriu, o pateikiu savo (ir dažnai pietavusių kartu kolegų, draugų, giminaičių ir pažįstamų) įspūdžius.

 

Na, ir dar vienas priminimas – kiekvieno mėnesio gale sudarau atitinkamai to mėnesio TOP 5 geriausias Pietų pertraukos vietas pagal tris pagrindinius kriterijus: ar skanu/ar greita/kas įdomu (pagal juos rengiu ir kiekvieną įrašą).

 

Tad Jau pristačiau balandžio-rugpjūčio mėnesių geriausių penketukus, o dabar pats laikas RUGSĖJO – SPALIO geriausiems (tai jungtinis dviejų mėnesių TOPas, nes rugsėjį dvi savaites atostogavau ir pietavau Amerikoje):

 

⭐ RUGSĖJIS - SPALIS ⭐
1. 
Gaspar's (Pylimo g. 23-3, Vilnius)
2. 
Sue's Indian Raja (Odminių g. 3, Vilnius)
3. 
MERCI Restaurant & Lounge (Konstitucijos pr. 12, Vilnius)
4. 
RENE (Antokolskio g. 13, Vilnius)
5. 
KINZA (Naugarduko g. 14, Vilnius)

 

Ar pietavai šiose vietose, (ne)patiko? Pasidalink ir savo įspūdžiais!

 

Stiprinkim bendruomenę kartu! Skanių pietų!


Roberta, 🍴

Tags:

Share on Facebook
Please reload