Drama Burger

November 4, 2016

 

Labas labas labas!
Jau ne kartą minėjau, kad savo #PietųPertrauka taikau ne tik auksinę taisyklę (stengiuosi kasdien pietauti skirtingoje vietoje), bet dar vieną mielą "taisyklę" - susitikti papietauti su skirtingais žmonėmis, tad šiandieną pasidalinsiu įspūdžiais iš pietų su vienu aktyviu šio puslapio sekėju (Tomai, juk tu toks esi, taip?) 😊

 

Pietums susitikome Panoramos prekybos centre įsikūrusiame Drama Burger (dar jie yra Gedimino pr., netoli Lukiškių aikštės ir Ogmios miestelyje), kur pietums galėjome rinktis iš dviejų variantų: vištienos ar vegetarišką burgerį su salotomis ar bulvytėmis pasirinktinai (5,99 EUR). Mes abu pasirinkome vienodai: vištienos burgerius su salotomis, stalo vandens nemokamai gurkšnojome kiek norėjome.
Maisto serviravimas ir bendrai daiktai ant stalo (popierinis rankšluostis, grafinas ir kt.) atrodo žaismingai, čia jau toks stilius. Mes tik juokėmės, kad įrankiai matyt pagaminti naujai pagal ankstesnių laikų stilių, nes ne tokie sulinkę ar parūdiję kaip pas močiutes dar galima rasti. 😂
Ir dar su Tomu apkalbėjome, kad geriau vis dėlto būtų, jeigu dienos pietums duotų ir bulvyčių ir salotų. Taip – gali duoti po mažiau, bet būtų smagiau gauti abu tradicinius burgerių palydovus. Drama, kaip jums tokia mintis? 

 

🎈 Ar skanu? Jeigu mėgstate pietums burgerius, tai taip – mums dienos patiekalas patiko, nes nebuvo nei per mažas, nei per didelis, vištiena iškepta gerai, sūris pasilydęs, bandelė minkšta. Man labai patiko salotos – traškūs kopūstai su maloniu padažu (ir saikingai užpiltu). Gaila, kad negaliu pakomentuoti bulvyčių, nes jų neužsisakėme, bet labai rekomenduojame jas įtraukti į dienos pietus!

 

🎈 Ar greita? Mus iškart perspėjo, kad laukti reikės apie 20 min., nes lankytojų srautas tikrai buvo didelis. Mes sutikom, nes jau nelabai norėjome kur nors kitur keliauti, tad bendrai mūsų pietūs truko apie valandą.

 

🎈 Kas įdomu? Smagus Drama burger interjeras, toks truputį tamsokas, bet virš staliukų kabo „šviestuvai – prožektoriai“, tad matai, ką valgai ir su kuo sėdi. 😂 Aptarnaujantis personalas (mačiau tik vyrukus dirbančius) atsipalaidavęs, su gera nuotaika, tad tas suteikia žavesio bendrai šiai vietai.
Dienos pietų meniu čia nesikeičia, t.y. visada gausite burgerį su mėsa arba vegetarišką, tad čia reikia ateiti, jeigu norite „sunkesnių“ pietų.

 

Atsiskaitymas galimas tiek kortele, tiek grynais. Palikome 0,8 EUR arbatpinigių.

 

Ar valgai/valgytum pietums mėsainį? 😊

 

Daugiau nuotraukų iš #PietųPertrauka rasi Facebook paskyroje.

 

Roberta, 🍴

Share on Facebook
Please reload