The Buffet At Wynn

October 2, 2016

 

Labas, mielas skaitytojau! 💐
Kaip ir žadėjau, dar šią savo atostogų savaitę dalinuosi su Tavimi nauju ir smagiu įrašu iš Laaas Vegaso (taip ir norisi sakyti – Las Vegas, baby! 😂😍)

Apie šią vietą jau buvome girdėję daug gerų atsiliepimų, tad mums liko tik patiems nueiti ir įsitikinti, kad tai vienas geriausių maisto bufetų Amerikoje! O kalbu aš apie viešbutyje Wynn Hotel Buffet esantį bufetą, į kurį išalkę (o tokie mes tikrai buvome) gali ateiti pusryčiauti (22,99 doleriai asmeniui), pietauti (24,99 doleriai asmeniui) ar vakarieniauti (virš 40 dolerių asmeniui) ir valgyti kiek tik nori. Suma asmeniui nurodyta be mokesčių (dar papildomai ~8%) ir arbatpinigių, suma nėra maža, bet maisto kokybė ir maisto kiekis tikrai šią sumą pagrindžia!

 

🎈Tad dabar apie įspūdžius: atvykome papietauti apie 13.00 val., eilje nelaukėme, bet žmonių jau buvo tikrai nemažai. Mus pasodino prie dviviečio staliuko ir netrukus priėjo padavėjas paklausti, ką norėsime atsigerti (gaivieji gėrimai įskaičiuoti į kainą). Pasirinkome – coca cola ir vandens bei pradėjome žvalgybą po 15 įvairių maisto barų. Kas iš tiesų gerai ir patogu, jog viršuje kiekvieno baro yra užrašas, kokio tipo maistas (desertai, salotos ir pan.) ar kokios šalies virtuvė tai yra (galėjome rinktis iš korėjiečių, indų, amerikiečių, italų ir kt.). Viena iš įdomybių apie patiekalus, jog spagečiai su mėsos kukuliais yra gaminami pagal F. Sinatros šeimos receptą!

 

 

🎈Nevardinsiu visų patiekalų, kurių paragavome (porcijos nebuvo didelės ir kiekvieną iš jų degustavome per pusę), bet mūsų pietų favoritai – jautienos steikas, kuriuo mėgavomės be jokio garnyro, ir desertai (jų skirtingų iš viso yra apie 40), kurie buvo vienas už kitą gardesni! Nuotraukose galite matyti keletą mūsų maisto pasirinkimų variacijų bei kaip viskas atrodo bendrai. Maisto kokybė čia tikrai puiki, ne veltui tiek daug gerų atsiliepimų esame girdėję ir patys dabar garsiai šią vietą rekomenduosime visiems čia atostogaujantiems! ☺

 

🎈Iš svarbių įdomybių – interjeras, kuriame tiek daug GYVŲ gėlių ir net vaisių panaudota, jog tiesiog negali nesustoti ir viso to grožio įamžinti! 👋👋
Čia gali būti įkvėpimas ir mūsų šalies viešbučiams tiek dėl dekoro elementų, tiek dėl maisto bufeto organizavimo.

Tokie mūsų įspūdžiai, kraunamės lagaminus ir jau keliausime namo, tad pažadu, kad kitą savaitę jau vėl diskutuosime apie #PietųPertrauka Lietuvoje!

Gero likusio sekmadienio!

 

Daugiau nuotraukų iš #PietųPertrauka rasi Facebook paskyroje.


Roberta, 🍴

 

P.S. Las Vegase išbandėme dar vieną bufetą vakarienei (Spice Market Buffet - Planet Hollywood Hotel & Casino), bet jis neprilygsta aprašytam Wynn.

Share on Facebook
Please reload